Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zdalne uruchomienie laptopa

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 778
  • 2650
  • 0

Zdalne uruchomienie laptopa

@pirenej  mierze prędkość internetu , dostaje się do panelu routera i dostaje się do panelu punktu dostępowego loco do tego używam głównie.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2192
  • 8152
  • 32

Zdalne uruchomienie laptopa

Nie potrzebujesz więc do tego laptopa. Wystarczy mini-pc w obudowie bezwentylatorowej. Czyli sprzęt podobny do routera i AP, które wszak masz włączone stale, czyż nie? Ja nie potrzebowałbym nawet Windowsa, klawiatury, ani ekranu, ale nie wiem jak Ty - podpowiesz?

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 778
  • 2650
  • 0

Zdalne uruchomienie laptopa

@pirenej źle mnie zrozumiałeś jak się łącze zdalnie to używam do tego typu celów co Ci pisałem ale jeśli jestem na miejscu to używam go do przeglądania internetu lub czasem sobie zagram w grę więc laptop chce mieć.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2192
  • 8152
  • 32

Zdalne uruchomienie laptopa

Dobrze Cię zrozumiałem. Laptopów możesz mieć ile chcesz, ale do zadań zdalnych które wymieniłeś, potrzebujesz czegoś innego. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 778
  • 2650
  • 0

Zdalne uruchomienie laptopa

@pirenej ok a jest coś tak do 300 zł co mi pomoże?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2192
  • 8152
  • 32

Zdalne uruchomienie laptopa

W używanych w serwisie na A czasem się coś pojawia. Ale 300zl to trochę mało bo to cena w okolicach samego ram i ssd. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 778
  • 2650
  • 0

Zdalne uruchomienie laptopa

@pirenej  ja jednak zostane przy laptopie nie stać mnie na taki komputer a mam inny problem używam gniazdka inteligentnego wył i wł a laptot nie reaguje a w biosie jest ustawione tak jak ma być nie wiem co jest grane a bateria jest włożona.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2192
  • 8152
  • 32

Zdalne uruchomienie laptopa

niezrozumiale to napisałeś. Czy chodzi o to, aby sprzęt sam powstał, bez żadnej dodatkowej operacji, tylko po pojawieniu się zasilania? Co to jest dokładnie, co opisałeś "w biosie jest ustawione tak jak ma być"?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 778
  • 2650
  • 0

Zdalne uruchomienie laptopa

@pirenej no tak sorki chodziło mi żeby laptop sam się włączył jak włącze gniazdko inteligentne. Gniazdko żeby działało musi być sparowane z wifi ale potem z odległego miejsca za pomocą apki smart life mogę tym gniazdkiem sterować.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2192
  • 8152
  • 32

Zdalne uruchomienie laptopa

no dobrze, to zapomnijmy o tym smart wifi gniazdku.

Czy laptop potrafi wstać sam tylko po wetknięciu wtyczki do zwykłego gniazdka?