Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wi-Fi w Funbox 2.0 wyłącza się po ok. 15-20 min.

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Wi-Fi w Funbox 2.0 wyłącza się po ok. 15-20 min.

Witam używam FunBox-a 2.0 na VDSL do 80 Mb/s w sieci Orange. I tak zacznę od początku ponieważ jeżeli uruchomię Wi-Fi to powinno na telefonie powinno być uruchomione cały czas a ono się wyłącza kurna 15 - 20 min. I po zabawie Czy to Normalne że ono się usypia co chwilę. Czy po porostu to jest na zasadzie jak nie używam to ono się usypia 😞 Na mój gust nie powinno być tak. Aha Nie raz jest tak że na telefonien SM-A520F 2017 gubi konfigurację adres dynamiczny IPv4 często na 99% wyrzuca błąd 1 Czy można to sprawdzić poprawić naprawić czy to zmienić żeby nie wyrzucało błędów...

________________
* Wydzielono z tematu Wszystko o Wi-Fi – moderator Kinga

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wi-Fi w Funbox 2.0 wyłącza się po ok. 15-20 min.

@Anonim  czyli aby nie rozłączało wifi ta opcja powinna być ustawiona na "Zawsze", ale kosztem zużycia energii.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

29 ODPOW. 29

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wszystko o Wi-Fi

@Anonim  nie bardzo rozumiem, wifi rozłącza się w telefonie czy w routerze?

Anonim

Nie dotyczy

Wi-Fi w Funbox 2.0 wyłącza się po ok. 15-20 min.

@Anonim  to eko funkcja wi-fi niektórych modeli FB 2.0, jak ci to przeszkadza, to zgłoszenie i wymiana 😄

Anonim

Nie dotyczy

Wi-Fi w Funbox 2.0 wyłącza się po ok. 15-20 min.

Na telefonie rozłącza ale przyczyna może być FunBox-a 2.0 trzeba zbadac to i zajrzeć do tego Wi-Fi

A taki zwykły użytkownik jak ja może to "ECO" wyłączyć deaktywować anulować?

________________
* Scalenie wpisów – moderator Kinga


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wi-Fi w Funbox 2.0 wyłącza się po ok. 15-20 min.

@Anonim  to był sarkazm ze strony @Anonim  😉, funboxy nie mają funkcji eko i jeżeli tak się dzieje że router wyłącza wifi to sprzęt do wymiany. W pierwszej kolejności musisz ustalić który sprzęt powoduje problem, telefon czy router.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Wi-Fi w Funbox 2.0 wyłącza się po ok. 15-20 min.

@AnonimKonfigurację FB2 masz, jak rozumiem, niezmienianą od co najmniej kilku miesięcy. Czy problem pojawił się teraz czy występuje od początku? Zdecydowanie nie jest to normalne. Gdybym miał zgadywać tylko na podstawie tego co napisałeś to stawiałbym na uszkodzony telefon. W szczególności ten samsung A5 jest pewnie dość wysłużony, zapewne bateria już ledwie wyrabia, może mieć problemy z utrzymaniem WiFi.

Anonim

Nie dotyczy

Wi-Fi w Funbox 2.0 wyłącza się po ok. 15-20 min.

Od początku podpisania umowy z Orange strasznie się denerwuję jak to mi się tak wyłącza! Po wymianie bateriii nowencja zadbany jak nowy telefon dbam o niego Dziś Wi-Fi osiągnęło apogeum i przeszło moje nerwy jestem piszę o co chodzi co się dzieje z tym Wifi proszę o pomoc i wsparcie w tej kwestii


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Wi-Fi w Funbox 2.0 wyłącza się po ok. 15-20 min.

@Anonimrozumiem Twoją frustrację. Czy problem dotyczy tego jednego telefonu czy masz też inne urządzenia używające WiFi?

Anonim

Nie dotyczy

Wi-Fi w Funbox 2.0 wyłącza się po ok. 15-20 min.

Telefonu bo tylko niego mam go na Wi-Fi


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Wi-Fi w Funbox 2.0 wyłącza się po ok. 15-20 min.

@AnonimOK, to w takim razie czy zauważyłeś aby w czasie rozłączenia WiFi na telefonie coś się zmieniało w stanie diod na FB2?