Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wi-Fi w Funbox 2.0 wyłącza się po ok. 15-20 min.

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22036
  • 179

Wi-Fi w Funbox 2.0 wyłącza się po ok. 15-20 min.

@slav72Z kilkunastu smartfonów w których grzebałem żaden nie oszczędzał energii w ten sposób, za to kilka miało zepsute nadajniki bądź anteny. Z tego powodu wydaje mi się to mało prawdopodobne, mimo że zapewne jest możliwe.

Na miejscu @Anonim nie zaczynałbym diagnostyki od resetowania telefonu do ustawień fabrycznych (co sugeruje @agat13 ), bo przez te kilka lat pewnie sporo tam się uzbierało rzeczy których @Anonim nie chciałby skasować. A reset skasuje wszystko.

Jako ciekawostkę ilustrującą tezę, że staranne utrzymanie niekoniecznie oznacza bezawaryjność, mogę napisać, że trafiłem kiedyś na egzemplarz bardzo starannie utrzymanego smartfona z 2015 roku, z pełnym rekordem serwisowania (w telefonie tym była m.in. wymieniana bateria) który ogólnie robił bardzo dobre wrażenie. Jednak NFC nie działało zupełnie. Po otworzeniu obudowy okazało się, że przy wymianie baterii usunięto naklejoną na nią antenę NFC. Ale to oczywiście trochę off-topic i zapewne bez związku z problemem zgłaszanym przez @Anonim .


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Wi-Fi w Funbox 2.0 wyłącza się po ok. 15-20 min.

@j131  taki tryb  oszczędności mają np. telefony firmy Sony, HTC, miały też Sony Ericssony (te to już przeszłość), również w innych modelach spotkałem się z czymś innym, mianowicie po ustawieniu np. poniżej 20% naładowanej baterii system odcinał między innymi dostęp do danych za pomocą wifi.

A propos skoro odniosłeś się do mnie, to ja nie radziłem koledze @Anonim  resetu telefonu.

Edit.

To jedna funkcja

slav72_0-1626046877862.png

a to druga

slav72_1-1626046923662.png

 

Anonim

Nie dotyczy

Wi-Fi w Funbox 2.0 wyłącza się po ok. 15-20 min.

Dziękuje wam wszystkim i każdemu z osobna ponieważ na 100% jest to wina telefonu i konfiguracji z ustawieniami za Rozwinięcie tematu oraz pomoc przyczyniającą się do rozwikłania problemu będę kopał dalej w telefonie bo jest to nie dające spokoju Jeszcze raz Wszystkim Pozdrawiam i 3Majcie się...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Wi-Fi w Funbox 2.0 wyłącza się po ok. 15-20 min.

@AnonimSuper, że już wiesz...Operator może spać spokojnie 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Wi-Fi w Funbox 2.0 wyłącza się po ok. 15-20 min.

To jest wina Androida tzw. konfiguracja systemu itd...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22036
  • 179

Wi-Fi w Funbox 2.0 wyłącza się po ok. 15-20 min.

@Anonim: OK, to nie zapomnij wrócić do połaczenia dekodera i modemu kabelkiem. A co do telefonu to w tej sytuacji chyba faktycznie najpierw backup wszytkiego, potem reset do ustwień fabrycznych a następnie sprawdzenie poziomu sygnału WiFi. Jeśli nadal będzie niestabilny to telefon do serwisu albo czas na wymianę.

Anonim

Nie dotyczy

Wi-Fi w Funbox 2.0 wyłącza się po ok. 15-20 min.

Te opcje są odpowiedzialne za ustawienia Wi-Fi dodam że to w telefonie Galaxy SM-A520F 2017 W załączniku przesyłam plik...

Screenshot_20210712-190229_Settings.jpg

________________
* Wstawiono grafikę dodaną jako załącznik + zakryto dane prywatne – moderator Kinga


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Wi-Fi w Funbox 2.0 wyłącza się po ok. 15-20 min.

@Anonim  czyli aby nie rozłączało wifi ta opcja powinna być ustawiona na "Zawsze", ale kosztem zużycia energii.

Anonim

Nie dotyczy

Wi-Fi w Funbox 2.0 wyłącza się po ok. 15-20 min.

Ogólnie tak! Zasadniczo to czy masz dostęp do ładowarki czy nie Ale żeby nie rozłączało to "Zawsze" Taak macie rację...

Anonim

Nie dotyczy

Wi-Fi w Funbox 2.0 wyłącza się po ok. 15-20 min.

Ręką odiął probemu nie ma znikł : )