Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange by @mabud73


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange by @mabud73

Już nie mam zabawki, odesłałem do Mata... 😄


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange by @mabud73

No to Poczta Polska  szybko działa ostatnio, co to znaczy konkurencja...

Z trackera  PP wynika że Mati przesyłkę otrzymał o godz 14:00  😄

Anonim

Nie dotyczy

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange by @mabud73

Czy ten sprzęt już dostał nowy Firmware który jest podatny na KRACK ?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 23
  • 0

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange by @mabud73

...drugi zaobserwowany minus:

Wyjeżdżając na weekend wyłączyłem WiFi Extender z prądu. Po powrocie net nie kontaktował. Z extenderem po WiFi też brak kontaktu. Co dziwne net działał po alternatywnym SSID (WiFi Extendar'a używam w trybie punktu dostępowego i ustawiłem dodatkowy SSID dla gości).

Problem jest powtarzalny, tzn. każde (nawet na chwilę) odcięcie prądu kończy się tak samo.

Nie wiem czy problem występuje gdy nie ma się ustawionego alternatywnego SSID ...i nie chce mi się sprawdzać Emotikon: Mrugający

Rozwiązanie problemu (każdorazowo po odcięciu extendera od zasilania):

- podłączyć się do extendera po kablu

- zalogować się do AirTies (po IP lub http://wifiextenderplus.local/login.html)

- klikamy po kolei w menu po lewej: ZAAWANSOWANE USTAWIENIA / - BEZPRZEWODOWE / - Zaawansowane ustawienia

- zmieniamy nazwę SSID (wystarczy dodać jakąś literkę na końcu), zapisujemy zmianę

- przywracamy poprzednią nazwę SSID, zapisujemy zmianę

- ...i już powinno banglać


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange

Co ty piszesz jakie testy a od czego sa technicy w orange za co placimy rachunki za to zebym sam sobie rozwiazywal techniczne sprawy to za co im tam placa moze stacjonarke mi rozwiazesz dzialala jeden dzien

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 23
  • 0

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange

@piwonski67Za co płacisz rachunki to poczytaj w umowie. Nie chcesz sam, czy też z pomocą tego forum rozwiązywać problemów, to nie czytaj tego co się tu pisze - dzwoń do techników i "żądaj".

Mi osobiście już raz informacje z tego forum pomogły (w przeciwieństwie do kontaktu z "technikami"), bo wolałem z nich skorzystać niż wyłącznie płakać w necie "za co ja płacę


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange

Czy bede korzystal to juz nie ty bedziesz o tym decydowal ale poki co jesli chodzi o uslugi orange przynajmniej w moim przypadku to mam same klopoty wiec moje zdanie jak narazie na temat ich uslug jest takie a nie inne

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange


piwonski67 napisał(-a):
Co ty piszesz jakie testy a od czego sa technicy w orange za co placimy rachunki za to zebym sam sobie rozwiazywal techniczne sprawy to za co im tam placa moze stacjonarke mi rozwiazesz dzialala jeden dzien

@piwonski67, to że masz zastrzeżenia do Orange, świadczonych usług, nijak się ma do idei tego tematu. Czyżbyś nie przeczytał pierwszego posta? Gdybyś zapoznał się z opisem działu "Herosi" wiedziałbyś, że od czasu do czasu jesteśmy zapraszani do testowania programów, urządzeń. Stąd wziął się opis w pierwszym poście. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 23
  • 0

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange

@piwonski67A jużci.....ani Tobie decydować o tym co inni piszą o testach Wi-Fi Extendera, więc po grzyba się czepiasz.... Ten temat dotyczy : "Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja.....". Osobiście też nie jestem fanem jakości usług Orange, ale jak będę chciał ponarzekać na konkretną usługę to założę odpowiedni temat.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 9
  • 2

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange

Nowe extandery dają przeciętne wzmocnienie sygnału skaluje to do 10 db, aby dekodery icu 100 działały prawidłowo po Wifi to trzeba dekoder podłączyć do extandera za pomocą kabla oraz jak najmniej urządzeń w sieci powinno korzystać z pasma 5GHz