Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Uruchomienie protokołu IPv6 na FunBox 2.0

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Uruchomienie protokołu IPv6 na FunBox 2.0

Witam Mam problem z nie otwierającymi się stronami po IPv6 Mam kilka innych pytań odnośnie tych protokołów czy IPv4 i IPv6 mają być załączone razem czy tylko jeden z nich ponieważ na IPv6 nie otwierają się strony jak by nie był uruchomiony Proszę wszystkich użytkowników forum o pomoc w tej sprawie dodam że na umowie mam protokół IPv6 tylko do tej pory nie korzystałem...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53104
  • 616

Uruchomienie protokołu IPv6 na FunBox 2.0

@Anonim dopasuj do Siebie. Jak tylko to zmienisz, nic nie zepsujesz 😁

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53104
  • 616

Uruchomienie protokołu IPv6 na FunBox 2.0

@AnonimJeśli na IPv6 nie otwierają się strony, to ustaw IPv4. Albo jeden, albo drugi. Oba na raz nie działają. Zależy do czego używasz i na jakiej usłudze, ale ma po prostu działać i tyle. Na umowie masz w loginie /Ipv6, ale nie przejmuj się tym wcale. Nie musisz tego używać. To jest dowolnie ustawiane przez użytkownika. Działają oba warianty

Anonim

Nie dotyczy

Uruchomienie protokołu IPv6 na FunBox 2.0

na przykład po IPv6 nie działa strona rekonfiguracyjna FunBox-a 2.0 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53104
  • 616

Uruchomienie protokołu IPv6 na FunBox 2.0

@Anonim dopasuj do Siebie. Jak tylko to zmienisz, nic nie zepsujesz 😁

Anonim

Nie dotyczy

Uruchomienie protokołu IPv6 na FunBox 2.0

Mam IPv4 i IPv6 uruchomiony najwyżej będzie Dual Stack fajnie by było żeby większość stron działało po IPv6 to wtedy można uruchomić samą IPv6 a tak trzeba podpierać się IPv4  


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53104
  • 616

Uruchomienie protokołu IPv6 na FunBox 2.0

@AnonimTo weź to przetłumacz tej stronie co się nie otwiera 🙂

Im więcej się czasem kombinuje i pozwala sprzętowi decydować.......

Anonim

Nie dotyczy

Uruchomienie protokołu IPv6 na FunBox 2.0


@Anonimnapisał(-a)

Mam IPv4 i IPv6 uruchomiony najwyżej będzie Dual Stack fajnie by było żeby większość stron działało po IPv6 to wtedy można uruchomić samą IPv6 a tak trzeba podpierać się IPv4  


Obecnie protokół IPV6 nie jest standardem, szczególnie w sieci kablowej Neostrada/ światłowód, ustaw więc IPV4 i z loginu usuń IPV6, nie możesz jednocześnie mieć w konfiguracji IPV6 i IPV4, więc się zdecyduj, ja korzystam z IPV4 i wszystko działa prawidłowo.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 67
  • 0

Uruchomienie protokołu IPv6 na FunBox 2.0


@Anonimnapisał(-a)


Obecnie protokół IPV6 nie jest standardem, szczególnie w sieci kablowej Neostrada/ światłowód, ustaw więc IPV4 i z loginu usuń IPV6, nie możesz jednocześnie mieć w konfiguracji IPV6 i IPV4, więc się zdecyduj, ja korzystam z IPV4 i wszystko działa prawidłowo.


W Polsce najwyraźniej nie jest standardem, za zachodnią granicą to już ok 50% ruchu do Google. W sieci LAN nadal są przypisywane adresy IPv4, więc strony które go nie obsługują też powinny działać. Zauważyłem natomiast inny efekt IPv6 - system najpierw próbuje się komunikować po IPv6, a jeśli serwer nie odpowiada, to po IPv4. Powoduje to widoczne opóźnienie przy pierwszym otwarciu witryny, potem już jest ok.

Anonim

Nie dotyczy

Uruchomienie protokołu IPv6 na FunBox 2.0

@p0wertiger  dobrze to odpisałeś i ta odpowiedź powinna być Rozwiązaniem. 

@Anonim  widzę że preferujesz... Jak kto chce i chybił trafił 😎