Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

TP-Link MR600 Simlock?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 36
  • 0

TP-Link MR600 Simlock?


@IreneuszCDnapisał(-a)

@elephantao zawsze można wgrać oprogramowanie czyste, ale musisz mieć programator, na Elektroda pl są tacy co się tym zajmują, więc jak ci mocno zależy, to trzeba się dogadać i zapłacić, sam tego nie zrobisz, ciekawe czy alternatywne oprogramowanie to obejdzie, ja wątpię, ale mogę się mylić 😉


Powiem tak, nie mam z tym absolutnie żadnego problemu, tylko muszę takowego magika namierzyć 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11378
  • 51

TP-Link MR600 Simlock?

@elephantao załóż tam konto i opisz problem w stosownym dziale > Hardware, Software, naprawa urządzeń sieciowych 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

TP-Link MR600 Simlock?

Muszę przyznać, że to dla mnie dziwna sprawa. Kilka routerów kupiłem od Orange i jakoś na żadnym nie trafiłem, aby miał SIMLock-a. Szkoda, że na tego TP-Linka jest założony i na infolinii nie chcą w żaden sposób pomóc.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

TP-Link MR600 Simlock?

Cześć @elephantao 

Router TP-Link Archer MR600 nie powinien mieć simlocka. Router powinien działać z dowolnymi kartami SIM dowolnego operatora. Próbowałeś według tego linka z Orange Zdjęcie blokady SIM-lock. https://www.orange.pl/omnibook/zdjecie-blokady-sim-lock#

2. Jak zdjąć blokadę SIM-lock?

Blokadę SIM-lock możesz zdjąć:

  • W dowolnym salonie Orange – listę salonów znajdziesz tutaj.
  • Dzwoniąc na infolinię:
    *100 (z telefonów komórkowych) / 510100100 (z telefonów stacjonarnych) – jeżeli jesteś Klientem indywidualnym lub
    *600 (z telefonów komórkowych) / 510600600 (z telefonów stacjonarnych) – jeżeli jesteś Klientem biznesowym.

Przygotuj informacje, które potrzebne Ci będą podczas rozmowy z Doradcą:

  • Kod abonencki (lub kod PUK, jeśli jesteś Klientem oferty na kartę) w celu potwierdzenia Twojej tożsamości.
  • Model i numer IMEI telefonu, z którego chcesz zdjąć blokadę (możesz go sprawdzić, wpisując kod *#06# na klawiaturze telefonu).
  • Adres e-mail, na który otrzymasz kod odblokowujący (obsługa zlecenia trwa do 24 godzin od momentu zgłoszenia).

Zdjęcie blokady:

  • Jest bezpłatne, jeśli jesteś Klientem indywidualnym i przenosisz numer z innej sieci do oferty na abonament w Orange.
  • Kosztuje 77 zł brutto, jeśli:
    • jesteś Klientem indywidualnym i przenosisz numer z innej sieci do oferty na kartę w Orange (opłatę pobierzemy ze środków dostępnych na koncie).
    • jesteś Klientem indywidualnym i biznesowym oferty abonamentowej (opłatę doliczymy do kolejnej faktury).

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

TP-Link MR600 Simlock?

Tak trochę "z innej beczki", @Pablo5  ja rozumiem chęć pomocy, tylko nie rozumiem dlaczego za każdym razem jak wstawiasz link do strony to żywcem przepisujesz co jest tam napisane 🤔 Według mnie odnośnik wystarczy, ludzie potrafią kliknąć weń i odczytać zawartość, czyż nie?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

TP-Link MR600 Simlock?

Ok @slav72. To będe wstawiał sam odnośnik/link do tematu lub fragment tekstu plus zródło. 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11378
  • 51

TP-Link MR600 Simlock?

@elephantao ja bym doradził jednak, po głębszym namyśle, sprzedać ten router i kupić coś co zadziała z każdą kartą SIM 😎

Ale zrobisz jak uważasz 😎


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5378
  • 21548
  • 174

TP-Link MR600 Simlock?


@Pablo5napisał(-a)

@Pablo5napisał(-a)

...

będe wstawiał sam odnośnik/link do tematu lub sam tekst  🙂

Pozdrawiam 🙂


Jak bedzesz wstawiał sam tekst bez podania źródła to będzie plagiat. Ja rozumiem że koncepcja plagiatu może być obca AI, ale jednak może da się coś z tym zrobić?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

TP-Link MR600 Simlock?

@j131  zgadzam się  z Tobą. Powoływanie się na tekst bez wskazania zródła/ linka  skąd pochodzi dany tekst  jest plagiatem. Najlepszym rozwiązaniem które będę stosował to przytoczenie fragmentu tekstu z danego linku plus żródło(link)

Pozdrawiam 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1470
  • 7468
  • 55

TP-Link MR600 Simlock?

@elephantao Jeżeli O nie może zdjąć blokady a o niej nie informowało w ofercie to należy zwrócić jako niezgodny z umową i kupić na wolnym rynku.