Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sprzęt okrutnie piszczy

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Sprzęt okrutnie piszczy

► W temacie edytowano tytuł - Moderator Wiktor ◄

 

Witam,

 

Mój router Samsung ICU100 okrutnie piszczy, bez dodatkowych podłączeń. Mam go jeden dzień i już mam go dość. Czy ktoś zna przypadek albo wie jak sobie poradzić ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Sprzęt okrutnie piszczy

Router FB piszczy? Obstawiam usterkę, jeśli wszystko podpięte prawidłowo to powinien pracować bezgłośnie, tak samo Samsung ICU100, na czat zgłoszenie zrób, informacyjnie kontakt z Orange.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Sprzęt okrutnie piszczy

Router FB piszczy? Obstawiam usterkę, jeśli wszystko podpięte prawidłowo to powinien pracować bezgłośnie, tak samo Samsung ICU100, na czat zgłoszenie zrób, informacyjnie kontakt z Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Sprzęt okrutnie piszczy

@AdiaanoBył już nie jeden przypadek na forum że takie piszczenie było ze strony Funbox  a nie dekodera.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Sprzęt okrutnie piszczy

Takie piszczenia w sprzęcie elektronicznym to zazwyczaj zapowiedź awarii, pewnie któryś z kondensatorów dogorywa 😉 Reklamuj sprzęt.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Sprzęt okrutnie piszczy

Cześć @Adiaano 🙂

 

Co prawda z tytułu i treści tematu wynika, że chodzi o dekoder, a nie o router ;-). (Zakładam jednak, że miałeś na myśli to drugie urządzenie Mrugający robot - ale nie drążę)... Nie zmienia to jednak faktu, że zawarte w temacie wpisy (i taką mam nadzieję!) okazały się pomocne :). Dlatego pozwolę sobie poddać pod rozwagę następującą rzecz:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

 

Anonim

Nie dotyczy

Sprzęt okrutnie piszczy

@WiktorTu jest wyjaśnione dlaczego piszczy przez @Jozefg Samsung ICU 100 piszczy


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Sprzęt okrutnie piszczy


@Anonim napisał:

(...) Tu jest wyjaśnione dlaczego piszczy przez @Jozefg Samsung ICU 100 piszczy


Dzięki za link. Zapoznałem się z tematem. (... I przy okazji trochę uśmiałem Emotikon: Bardzo szczęśliwy). Może jeszcze (kiedyś) autor niniejszego tematu sam doprecyzuje, o które z urządzeń chodzi.

Anonim

Nie dotyczy

Sprzęt okrutnie piszczy

Tylko nie szczekaj. @Katani1 obrócił to w żartEmotikon: Szczęśliwy