Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung ICU 100 piszczy

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Samsung ICU 100 piszczy

Cześć! 

 

Zostałem posiadaczem usługi Orange Love, mam jak narazie tylko jeden problem a raczej nazwałbym to dyskomfortem, mianowicie mój dekoder (Samsung ICU100) przy podpiętym dysku i działającej opcji PVR piszczy. Bardzo mnie to irytuje bo jestem wrażliwy na nieustające piski i skrzypienia wszelkiej maści. Piski ustają gdy odłącze dysk i funkcja PVR się wyłącza natomias chciałbym korzystać w pełni funkcji które daje mi aktualnie dekoder. Poradzicie coś ? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Samsung ICU 100 piszczy


Sqize napisał(-a):

... piski elektroniki dochodzące z przodu dekodera.


Wynika z tego że wskutek zwiększonego obciążenie dyskiem piszczy zasilacz w ICU100..    Składaj reklamację - po mojemu dekoder do naprawy albo wymiany.  

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Samsung ICU 100 piszczy

Zrób mały eksperyment - podepnij inny dysk i sprawdź czy będzie to samo.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Samsung ICU 100 piszczy

A jak dysk podłączysz do innego urządzenia np do kompa? warto stwierdzić co piszczy. Jeśli dekoder, przez infolinię można spróbować wymiany. Jeśli dysk, to go warto reklamować u sprzedawcy.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Samsung ICU 100 piszczy

Dysk kupiłem całkiem nowy, po podłączeniu do 2 różnych komputerów jest bajecznie cichy, podczas kopiowania plików nic nie piszczy ani nie szumi, po podłączeniu do dekodera piszczy sam dekoder, sprawdziłem organoleptycznie 😄 piski elektroniki dochodzące z przodu dekodera.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2810
  • 7009
  • 182

Samsung ICU 100 piszczy


Sqize napisał(-a):

Dysk kupiłem całkiem nowy, po podłączeniu do 2 różnych komputerów jest bajecznie cichy, podczas kopiowania plików nic nie piszczy ani nie szumi, po podłączeniu do dekodera piszczy sam dekoder, sprawdziłem organoleptycznie 😄 piski elektroniki dochodzące z przodu dekodera.


Ja bym starał się o wymianę. Teraz piszczy, jak dorośnie będzie szczekać 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Samsung ICU 100 piszczy


Sqize napisał(-a):

... piski elektroniki dochodzące z przodu dekodera.


Wynika z tego że wskutek zwiększonego obciążenie dyskiem piszczy zasilacz w ICU100..    Składaj reklamację - po mojemu dekoder do naprawy albo wymiany.  

 

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 1
  • 0

Samsung ICU 100 piszczy

Hej.

 

Mam dokładnie ten sam problem. Dekoder Samsung ICU 100 przeraźliwie piszczy po podłączeniu dysku twardego. Zrobiłem dwa testy:

 

Dysk zewnętrzny Maxtor, 500 GB, USB 3.0. Po podłączeniu dysku dekoder piszczy, po odłączeniu dysku jest całkowita cisza. Dysk po podłączeniu do laptopa jest bezgłośny.

 

Dysk zewnętrzny WD Essential, 500 GB, USB 3.0. Po podłączeniu dysku dekoder piszczy, po odłączeniu dysku jest całkowita cisza. Dysk po podłączeniu do laptopa jest bezgłośny.

 

Czy wymiana dekodera przyniosła skutek, czy ten model tak ma? To piszczenie uniemożliwia mi spanie w pokoju.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

Samsung ICU 100 piszczy

U mnie ten problem jest identyczny. Od Marca mam ICU 100, jeden dekoder już wymieniony bo piszczy, drugie po 2 tygodniach to samo zaczyna piszczeć....

Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU 100 piszczy

@erwinsansA skąd wydobywa się ten pisk ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

Samsung ICU 100 piszczy

Z boku dekodera to słychać