Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SmartHome, a Funbox 2.0

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

SmartHome, a Funbox 2.0

Router posiadam w tym samym pomieszczeniu co HUB'a.

Co do urządzenia "stacjonarnego" Apple'a również posiadam (Apple TV oraz iPad'a) 🙂
Wszystkie urządzenia przywróciłem do ustawień domyślnych i na nowo sparowałem, okazuje się że wszystko zaczęło działać aż miło.

Podsumowując problem rozwiązała zmiana konfiguracji zapory sieciowej z profilu średniego na niski.

Narodziło mi się tylko jedno pytanie co do tej zapory.

Od czegoś ta zapora jednak jest, i czy mogę w bezpieczny sposób korzystać nadal z internetu w taki sam sposób po zmianie wartości na niższy.

Czy nie poniosę żadnych konsekwencji w postaci np. oczyszczenia konta bankowego.

Może i dramatyzuję, lecz przezorny zawsze ubezpieczony.

Z internetu korzystam umiejętnie, lecz staram się również chronić jak tylko mogę 😉


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8392
  • 53

SmartHome, a Funbox 2.0

@KaMaZzI super, że finalnie problem został zażegnany Szczęśliwa kobieta

 

Co do zapory - profil niski nie filtruje/blokuje połączeń od/do sieci zewnętrznej/wewnętrznej. Jeżeli chodzi o kwestię bezpieczeństwa - zaznaczyłeś, że jesteś świadomym użytkownikiem sieci - więc nie ma się o co martwić (dodatkowo chroni Cię Cybertarcza Orange)

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

SmartHome, a Funbox 2.0

W takim razie nie mam się co przejmować 🙂
Nie wiem jak bym się z tym uporał gdyby nie Wy oraz to świetnie prosperujące forum.
Ludzie niesamowicie pomocni oraz elokwentni.
Serdecznie dziękuję za zainteresowanie problemem oraz za pomoc w jego rozwiązaniu.
Pozdrawiam gorąco!