Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skrzynka multimedialna do Funbox 6 - jaką wybrać?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 28
  • 0

Skrzynka multimedialna do Funbox 6 - jaką wybrać?

Cześć, podpowie ktoś jaką wybrać skrzynkę multimedialną pod funbox6? Może ktoś już korzysta?

 

 

 

_____________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

19 ODPOW. 19

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2180
  • 12260
  • 55

Skrzynka multimedialna do Funbox 6

W Media Expert > Odtwarzacz multimedialny 4K THOMSON Android TV Box, coś tańszego to Allegro 😉

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32685
  • 38203
  • 1382

Skrzynka multimedialna do Funbox 6

Jakie urządzenia szukasz?

Android box tv, apple box?

Czy to ma być dysk sieciowy z funkcjami multimedialnymi po kalbu i/lub wifi?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 28
  • 0

Skrzynka multimedialna do Funbox 6

Sorki, trochę źle skonstruowałem pytanie. Mam funbox 6, którego chce schować do skrzynki głownej w mieszkaniu. Tam znajdują się wszystkie kable od wszystkich gniazd lan w pokojach. Chodzi o dużą skrzynkę domową. Chyba, że jest jakiś inny sposób oprócz ciągnięcia kabla po całym domu?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32685
  • 38203
  • 1382

Skrzynka multimedialna do Funbox 6

A tą skrzynkę chcesz kupić czy już masz ją? Czy te kable lan już masz? Czy planujesz coś podłączać po wi-fi?

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2180
  • 12260
  • 55

Skrzynka multimedialna do Funbox 6

@P4WCI0 to średni pomysł, bo FunBox będzie się mocno nagrzewać, szczególnie teraz, wi-fi będzie miało bardzo słaby zasięg.

Skrzynkę chcesz zabudować, czy to teraz jakaś wnęka, bo można same drzwiczki kupić, byle miały nacięcia dla wentylacji.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 28
  • 0

Skrzynka multimedialna do Funbox 6

Aktualnie mam skrzynkę za małą, aby funbox się tam zmieścił. Chcę kupić nową, większą z wycięciami w drzwiczach, tak aby była jakakolwiek wentylacja, nie wyobrażam sobie, że są pociągnięte kable do skrzynki, a następne będę ciągnął znowu w listwach, bo jakaś mało mądra głowa wymyśliła modem welkich gabarytów, a dodatkowo zrobiła jakieś podstawki, które zabierają jeszcze więcej miejsca. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13810
  • 56807
  • 684

Skrzynka multimedialna do Funbox 6

@P4WCI0  moje pytanie jest inne. Czy da radę ta skrzynkę w ogóle wymienić? 

Czasem kable są tak wyprowadzone i połączone, że trudno jest to zrobić, nawet pod kątem gniazda optycznego. 

Nie tyle niemożliwe może, co nie dla amatorów 

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 28
  • 0

Skrzynka multimedialna do Funbox 6

Hm, tego to nie wiem dokładnie, nie będę sam tego robił, mam nadzieję, że nie będzie problemu. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2180
  • 12260
  • 55

Skrzynka multimedialna do Funbox 6

@P4WCI0 sklep elektryczny czy budowlany, są takie skrzynki, trzeba pomierzyć i szukać 😉