Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skradziony Airbox

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Skradziony Airbox

Jak  w temacie  .Włamano mi się do domu  i skradziono  pare rzeczy  w tym  WiFi Airbox z kartą sieciową !!  Jak można  zablokować ruter ?!   W tej chwili jestem poza granicami  Polski  i nie mogę załatwić tej sprawy osobiście  Mąż byl w salonie  i  pani  go poinformowała ,że nie można zablokować WiFi , bo mam  usługę   Mobilną  Dopiero po zakupie nowego  Wifi z kartą  mam sie zgłosić  do  salonu Orange  skradziona    karta zostanie  zdezaktywowana  i zostanie mi nadany  nowy  nu. Czegoś nie rozumiem ?! .Moje  Wifi z moim osobistym  numerem maja złodzieje a ja go nie mogę zablokować ?Może ktoś bedzie tak miły  i mnie oświeci w tym temacie ..        

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Skradziony Airbox

+48 501 100 100 to numer komórkowy. Jest też 801 505 505, ale nie wiem czy on zadziała z zagranicy. Kierunkowy to oczywiście +48. Jak nie chcesz płacić, to skorzystaj z czatu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Skradziony Airbox

Kartę do Internetu możesz zablokować przez czat, czy przez kontakt z infolinią. Więcej tutaj: www.orange.pl/kontakt


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Skradziony Airbox

Dziekuje  bardzo za odzew Emotikon: Szczęśliwy Mam  pytanie dodatkowe  -  czy  infolinia to telef. stacjonarny  ? Jak pisałam powyżej,  jestem obecnie poza granicami  kraju  i  mam  stąd darmowe na stacjonarne .Wiadomo, z komórkowego musiałabym sporo zapłacić ,a rozmowa na pewno trochę potrwa .. Jesli stacjonarny ,to jak sie połączę bez kierunkowego  ? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Skradziony Airbox

Niestety z zagranicy dostępny jest tylko numer +48510100100 który jest taryfikowany jako komórka. Ew. zostaje czat w poniedziałek.

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Skradziony Airbox

+48 501 100 100 to numer komórkowy. Jest też 801 505 505, ale nie wiem czy on zadziała z zagranicy. Kierunkowy to oczywiście +48. Jak nie chcesz płacić, to skorzystaj z czatu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Skradziony Airbox

Infolinie 800,801 nie są dostępne z zagranicy. Ew. wdzwoni się na lokalną infolinię, ale na 99% nie będzie to Orange.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Skradziony Airbox

Dziekuje  obu panom  za pomoc Emotikon: Szczęśliwy  W takim  razie został mi  czat ... O co z aplikacją  Orange  na  smartfony ?  Podobno , można dzwonić za darmo do  Orange  ?         


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Skradziony Airbox

Od wersji 4.1 już nie


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Skradziony Airbox

Rozumiem  ,że nowa wersja  tej  aplikacji  już jest  płatna ...Trudno  Emotikon: Obojętny  Dziekuje za odpowiedz .Emotikon: Szczęśliwy    


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Skradziony Airbox

Aplikacja jest darmowa. Od wersji 4.1 płatne są rozmowy z konsultantem. Czat jest darmowy.