Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sim-Lock - Orange Airbox 2 Plus

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 15
  • 1

Sim-Lock - Orange Airbox 2 Plus

Witam,

 

jak sprawa się ma ze ściągnięciem blokady simlock z tego routera ?

Czy trzeba dzwonić do BOK czy odwiedzić salon?

Jeżeli Orange ściągnie mi 77zł z konta to w jaki sposób odblokuje router- programem czy kodem jakimś?

 

Wątek jest specyficzny bo to nie telefon, a ja w tym miesiącu chcę skończyć z blokadą od Orange.

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Sim-Lock - Orange Airbox 2 Plus


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Sim-Lock - Orange Airbox 2 Plus

Ano, tylko - to istotne - jeśli router jest nowy, niedawno kupiony to najpewniej nie ma simlocka (info pod linkiem, który wstawił wyżej @Piotrekk85). Jeśli trafił do sklepu przed 2016 r. - to najpewniej ma sim-locka i jego zdjęcie będzie odpłatne. Najłatwiej sprawdzić wkładając kartę z innej sieci 😛

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Sim-Lock - Orange Airbox 2 Plus

Z takich sprzętów blokady są zdejmowane w salonach firmowych. Ale nie wiem czy z tego modelu jest technicznie możliwe.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 25
  • 7

Sim-Lock - Orange Airbox 2 Plus

Moim zdaniem jest możliwe jak najbardziej 😉 jak to jest realizowane to nie wiem ale słyszałem, że da się to zrobić. jeżeli salon ci nie pomoże to normalnie zrób zlecenie za pomocą infolinii na zdjęcie SimLock-a . 77 zł brutto doliczone do nast faktury, jeżeli w jakiś sposób będzie to możliwe to dostaniesz również instrukcję jak należy to zrobić 😉 a jeżeli nie - no to masz odpowiedź, nie da się 😜 

Jestem optymistą i wiem że jeżeli czegoś nie spróbujemy to się nie przekonamy jak jest naprawdę jeżeli nie uzyskamy konkretnej odpowiedzi od kogoś.

 

PS: spokojnie jeżeli chodzi o opłatę, jeżeli zadzwonisz na BOK i opłata będzie doliczona a SimLock-a nie będzie się dało zdjąć to na spokojnie reklamacja ( będzie uznana)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Sim-Lock - Orange Airbox 2 Plus

To jakaś bzdura. Przez infolinię generowane są tylko kody. Kiedy wyczerpany jest licznik kodów czy sprzęt trzeba fizycznie oddać do serwisu (jak w tym wypadku), to nikt z infolinii nie pomoże.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 15
  • 1

Sim-Lock - Orange Airbox 2 Plus

Myślę, że w przyszłym tygodniu zadzwonię, ale to trzeba dzwonić do BOK 510 100 100 w celu zdjęcia blokady Sim-lock czy jest jakiś inny numer?

 

77zł akurat u mnie zostanie odjęte z konta głównego, z doładowań.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Sim-Lock - Orange Airbox 2 Plus

Możesz zarejestrować zgłoszenie przez Mój Orange/Obsługa lub na czacie.
Anonim

Nie dotyczy

Sim-Lock - Orange Airbox 2 Plus

Możesz też zalogować się do aplikacji mobilnej Mój Orange i w dolnym prawym rogu pojawi Ci się opcja kontaktu. Telefon z aplikacji jest bezpłatny 🙂

PS. Polecam najpierw wejść w faktury, żeby apka poprosiła o login i hasło (bez takiego logowania połączenie może być płatne)

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Sim-Lock - Orange Airbox 2 Plus


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Sim-Lock - Orange Airbox 2 Plus

Ano, tylko - to istotne - jeśli router jest nowy, niedawno kupiony to najpewniej nie ma simlocka (info pod linkiem, który wstawił wyżej @Piotrekk85). Jeśli trafił do sklepu przed 2016 r. - to najpewniej ma sim-locka i jego zdjęcie będzie odpłatne. Najłatwiej sprawdzić wkładając kartę z innej sieci 😛

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 15
  • 1

Sim-Lock - Orange Airbox 2 Plus

Przetestowałem z kartą RBM i jest brak sieci, bo karta jest nowo "odpalona", czyli czyta pozostałe karty (w tym przypadku tylko połączenia alarmowe bo karta nie jest zarejestrowana) bo by był inny komunikat, jeszcze zarejestruje tą kartą RBM u obecnego operatora i dam znać co i jak, pozdrawiam.