Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router nie wykrywa karty SIM

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Router nie wykrywa karty SIM

Gdy nie 2, to myślałbym że simlock.

A tak wydaje mi się, że to jakaś lokalna awaria lub jakaś usterka sprzętu.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Router nie wykrywa karty SIM

Takie trochę proste, ale może powyginaj delikatnie trochę sim we wszystkie strony, być może nie stykają się dobrze styki od urządzenia ze sim (jakiś delikatny wgniot w sim ?), Wymiana sim ?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 8
  • 0

Router nie wykrywa karty SIM

Dziś lub jutro wybieram się po starter i wymieniam kartę

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Router nie wykrywa karty SIM

@Arti_Kn_Pl właśnie mi się przypomniało, że dawno temu miałem coś podobnego. Kartę w formacie nano wcisnąłem do innych ramek niż tych co dostałem razem z tą kartą i ta karta wybrzuszyła się złączami w dół i router do nich nie "dosięgał". Gdy przekładałem tą kartę już bez ramek do telefonu to wtedy odginała się z powrotem i działała. @dreder czy karta wkładana do routera jest idealnie gładka? Masz może jakieś inne ramki żeby włożyć w nie tą kartę nano? 🙂

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 8
  • 0

Router nie wykrywa karty SIM

Ramki mam oryginalne, ale do telefonu właśnie wkładam w rozmiarze micro SIM, a do routera zwykłą SIM, czyli w takim razie powyginać kartę?może jest inne rozwiązanie, bo trochę się boję że uszkodzę kartę.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Router nie wykrywa karty SIM

Nie, lepiej nie wyginaj. Wymień kartę na nową. 😉

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 8
  • 0

Router nie wykrywa karty SIM

A tak zupełnie teoretycznie, czy jeśli przeniosę numer na niezarejestrowany starter, to zadziała czy musi być zarejestrowany ten nowy starter?

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Router nie wykrywa karty SIM

Nie musisz rejestrować nowego startera, a wręcz nie wolno tego robić. 😉

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 8
  • 0

Router nie wykrywa karty SIM

Znalazłem rozwiązanie 😄

Otóż karta widocznie była za cienka, bo po podłożeniu razem z nią najzwyklejszej igły aby ją mocniej dopchnąć do styków, karta została wykryta! 😄

Dziękuję wszyskim bardzo za pomoc, gdyby nie wy nie znalazł bym przyczyny 😉
IMG_20180222_140241.jpg

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Router nie wykrywa karty SIM

@dreder

świetna wiadomość! Cieszymy się, że udało się dojść do rozwiązania. Zachęcam przy okazji do oznaczenia posta, który okazał się najbardziej pomocny, przydatny. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.