Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router TP-LINK resetuje się sam bez końca!


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Router TP-LINK resetuje się sam bez końca!

Hej Wam .Od pewnego czasu mam straszne problemy z routerem TP-LINK .. Mianowicie , resetuje się jakieś 30 razy dziennie sam , tracę połączenie a kiedy na nowo się uruchomi połączenie wraca .. mija kolejne 20 minut a sytuacja się powtarza i tak bez końca ..

Na Boga ... jest to irytujące ,poza tym jak pracować przy non stop resetującym się routerze ?

Może ktoś ma jakiś pomysł na rozwiązanie mojego problemu bardzo proszę o zostawienie podpowiedzi w komentarzu 🙂

 

10 ODPOW. 10

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Router TP-LINK resetuje się sam bez końca!


natkaa napisał(-a):

Hej Wam .Od pewnego czasu mam straszne problemy z routerem TP-LINK .. Mianowicie , resetuje się jakieś 30 razy dziennie sam , tracę połączenie a kiedy na nowo się uruchomi połączenie wraca .. mija kolejne 20 minut a sytuacja się powtarza i tak bez końca ..

Na Boga ... jest to irytujące ,poza tym jak pracować przy non stop resetującym się routerze ?

Może ktoś ma jakiś pomysł na rozwiązanie mojego problemu bardzo proszę o zostawienie podpowiedzi w komentarzu 🙂

 


@natkaa  jedyny pomysł, któy przychodzi mi do głowy, to zanieść router do jakiegoś serwisu...

Anonim

Nie dotyczy

Router TP-LINK resetuje się sam bez końca!

@natkaa tylko jaki tp-link ?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Router TP-LINK resetuje się sam bez końca!

model :TD-W89S0N

podać coś jeszcze?

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Router TP-LINK resetuje się sam bez końca!

@natkaa może nie podać, ale sprawdzić czy przysługuje Ci gwarancja, a może rękojmia - oba uprawnienia są od siebie niezależne a skorzystanie z jednego z nich nie wyklucza prawa do skorzystania z drugiego. 

 

Update. Jeżeli tak, to trzeba wiedzieć że prawo do rękojmi przysługuje konsumentowi i dochodzi się go od sprzedawcy. Natomiast co do gwarancji warto sprawdzić czy do serwisu dotrzesz łatwiej, wtedy jest szansa na szybszą naprawę... trzeba  też sprawdzić w dokumentach, czy jest gdzieś w nich lista serwisów, które realizują naprawy gwarancyjne. 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Router TP-LINK resetuje się sam bez końca!

Tak zrobię , dziś już nie mam podejścia na szukanie papierów i sprawdzanie gwarancji ale jutro to ogarnę . W zeszłym roku jakoś w lato brałam internet więc pewnie jeszcze jest ważna gwarancja .

No cóż , bardzo dziękuję za szybką odpowiedź 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Router TP-LINK resetuje się sam bez końca!

model :TD-W89S0N takiego to jeszcze nie wyprodukowali.

To się router resetuje czy tylko połączenie na linii? To dwie różne rzeczy. Chyba chodzi o połączenie z linią to router może być sprawny, a coś tylko z linią się dzieje.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Router TP-LINK resetuje się sam bez końca!

@natkaa, znalazłaś dokumenty?

 

Jeżeli chodzi o moje podejście czy korzystać z gwarancji czy raczej z rękojmi, to więcej korzyści widzę w tym drugim rozwiązaniu. Wystarczy udokumentować zakup (w ramach umowy).

W ramach rękojmi klient ma prawo do:

- wymiany towaru na nowy;

- naprawy towaru;

- obniżenia ceny;

- odstąpienia od umowy – o ile wada jest istotna.

W praktyce, w pierwszej kolejności w grę wchodzi naprawa, ale można od razu żądać obu pierwszych rozwiązań np. wymiany na nowy, gdy naprawa okaże się niemożliwa, albo nieopłacalna... Z opcji trzeciej chyba nie chcesz korzystać. Czwarta jest też nieatrakcyjna.

W piśmie reklamacyjnym kierowanym do sprzedawcy trzeba wprost napisać, że chce się skorzystać z prawa rękojmi. Przy okazji, mała podpowiedź, dostarczenie reklamowanego urządzenia można zrobić na koszt sprzedającego - ale w racjonalnym zakresie - np. koszty biletu, jeżeli musisz dojechać do salonu. Więc sugeruję zapytanie o sposób w jaki możesz skorzystać z prawa dostarczenia reklamowanego urządzenia "na koszt sprzedającego".

Anonim

Nie dotyczy

Router TP-LINK resetuje się sam bez końca!

Takich routerów się nie naprawia wysyłanie jak nie jest na gwarancji jest bez sensu, a nawet jak jest na gwarancji to mogą powiedzieć, że jest po burzy i nie wymienią.

Mam takiego tp-linka, który rozłącza linię jak się rozgrzeje jest na TrendChipie zrobiony.

Jak rozłączy to już ponownie nie łączy, ale zawsze mogą w przyrodzie występować różne przypadki psucia się sprzętu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Router TP-LINK resetuje się sam bez końca!


jaryn napisał(-a):

Takich routerów się nie naprawia wysyłanie jak nie jest na gwarancji jest bez sensu, a nawet jak jest na gwarancji to mogą powiedzieć, że jest po burzy i nie wymienią.

Mam takiego tp-linka, który rozłącza linię jak się rozgrzeje jest na TrendChipie zrobiony.

Jak rozłączy to już ponownie nie łączy, ale zawsze mogą w przyrodzie występować różne przypadki psucia się sprzętu.


Więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby skorzystać z prawa rękojmi i wystąpić do sprzedawcy... @natkaa  ja bym się nie zastanawiał długo.