Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router Funbox 3 wyłącza się zaraz po włączeniu a dekoder nie pokazuje godziny

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Router Funbox 3 wyłącza się zaraz po włączeniu a dekoder nie pokazuje godziny

Jak wyżej napisałem

Gdy tylko uruchamiam router świeci się pierwsza dioda przez chwilę, po czym gaśnie

Dekoder pokazuje tylko - - : - -

Zamiast godziny

W całym domu nie mam internetu, co robić? Odłączyłem wszystko na 8 godzin, nic nie pomogło 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Router Funbox 3 wyłącza się zaraz po włączeniu a dekoder nie pokazuje godziny

@Ehhh zakładam, że przewód od internetu masz wpięty prawidłowo i nie jest uszkodzony. Najpierw bym sprawdził, czy prawidłowo podłączone są przewody, potem dopiero zgłoszenie na infolinię i ewentualną wymiana routera, jeżeli nie ma usterki po stronie Orange.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Router Funbox 3 wyłącza się zaraz po włączeniu a dekoder nie pokazuje godziny

@Ehhh  masz uszkodzony modem na pierwszy rzut oka. Zgłoś na czacie, co wiąże się z kontrolą usługi z poziomu konsultanta, w więc działaniem interwencyjnym. Od razu będzie opinia czy to problem od strony "centrali" czy na 100% modem do wymiany. Od razu w razie decyzji będzie wystawione zlecenie podmiany modemu w systemie, co ułatwi sprawę w BOK. 

Jak nie ma netu, czyli midem nie działa nie będzie działało i IPTV. To jormalne

Anonim

Nie dotyczy

Router Funbox 3 wyłącza się zaraz po włączeniu a dekoder nie pokazuje godziny


@Ehhhnapisał(-a)

Jak wyżej napisałem

Gdy tylko uruchamiam router świeci się pierwsza dioda przez chwilę, po czym gaśnie

Dekoder pokazuje tylko - - : - -

Zamiast godziny

W całym domu nie mam internetu, co robić? Odłączyłem wszystko na 8 godzin, nic nie pomogło 


Ewidentne uszkodzenie modemu/ routera, zgłoszenie zrobić poprzez czat czy telefon, wymienią FunBox 3.0 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Router Funbox 3 wyłącza się zaraz po włączeniu a dekoder nie pokazuje godziny

@Ehhh zakładam, że przewód od internetu masz wpięty prawidłowo i nie jest uszkodzony. Najpierw bym sprawdził, czy prawidłowo podłączone są przewody, potem dopiero zgłoszenie na infolinię i ewentualną wymiana routera, jeżeli nie ma usterki po stronie Orange.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Router Funbox 3 wyłącza się zaraz po włączeniu a dekoder nie pokazuje godziny

@Ehhh  "walnięty" router i tyle, zgłoś na czacie lub telefonicznie, wymiana przez kuriera lub w salonie, zdanie uszkodzonego w salonie lub wysyłka do magazynu centralnego.

Anonim

Nie dotyczy

Router Funbox 3 wyłącza się zaraz po włączeniu a dekoder nie pokazuje godziny

@slav72  sam temat jest odpowiedzią/ rozwiązaniem 😉

Uszkodzony FunBox 3.0 i tyle w temacie, szkoda czasu na szukanie innych problemów, bo internet nie ma prawa działać, jak FunBox 3.0 szwankuje. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Router Funbox 3 wyłącza się zaraz po włączeniu a dekoder nie pokazuje godziny


@Ehhhnapisał(-a)

Jak wyżej napisałem

Gdy tylko uruchamiam router świeci się pierwsza dioda przez chwilę, po czym gaśnie

Dekoder pokazuje tylko - - : - -

Zamiast godziny

W całym domu nie mam internetu, co robić? Odłączyłem wszystko na 8 godzin, nic nie pomogło 


No ale dlaczego miałoby wyłączenie wszystkiego na 8 godzin pomóc? Skoro urządzenie dostarczające internetu nie działa, to jasne że internetu nie ma.

Jakimś cudem jednak napisałeś ten post, więc do rad udzielonych wcześniej powinieneś być się w stanie zastosować. IMHO najprościej zalogowac się na MO i zgłosić na czacie awarię modemu. Zapewne zaordynowana zostanie wymiana i powinno być OK.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Router Funbox 3 wyłącza się zaraz po włączeniu a dekoder nie pokazuje godziny

@Ehhh  jescze jest jedną opcja. Jeśli diodą gaśnie, to warto sprawdzić zasilacz. Zerknij na tabliczkę znamionową dekodera i jeśli  to 12v i wtyczka pasuje, zamień na testy zasilacze. Tak sprawdzisz czy to nie one śmiecą... Jak modem ruszy, to sprawdź czy dekodera będzie działał 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Router Funbox 3 wyłącza się zaraz po włączeniu a dekoder nie pokazuje godziny

@Ehhh  a może podczas podłączania pomyliłeś zasilacze, obydwa są podobne ale zasilacz do FunBoxa ma większą moc 24W i 2A , a zasilacz do dekodera 18w i 1,5A.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Router Funbox 3 wyłącza się zaraz po włączeniu a dekoder nie pokazuje godziny

@slav72 

Zasilacz ICU100 jest mocniejszy od zasilacza FB3 i w dodatku na nieco wyższe napięcie... Skoro OP pisze o godzinie na wyświetlaczu to może mieć ICU100, jeśli jednocześnie ma FTTH (na co wskazuje FB3) to raczej to jedyna opcja.

Oficjalnie jednak wróżymy z fusów.