Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z wejśćiem w ustawienia.

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Problem z wejśćiem w ustawienia.

Witam.Dziś dostałem nowy router livebox 2. Router sie zaktualizował a teraz nie mogę wejść w ustawienia routera. Gdy wpisuję hasło admin to nie działa a wcześniej było ok.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Problem z wejśćiem w ustawienia.

@pit33kk Tak było admin admin a teraz wpisujesz tak Otwórz przeglądarkę internetową i wpisz adres 192.168.1.1. W prawym górnym rogu ekranu wpisz hasło do strony konfiguracyjnej i kliknij zaloguj. Hasło to 8 pierwszych znaków klucza sieci bezprzewodowej (WPA Key). Znajdziesz go na naklejce z tyłu modemu. Wpisz go bez spacji.http://www.orange.pl/kid,4002313550,id,4002317326,title,Livebox-20-konfiguracja-polaczenia-z-Interne...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Problem z wejśćiem w ustawienia.

@pit33kk Tak było admin admin a teraz wpisujesz tak Otwórz przeglądarkę internetową i wpisz adres 192.168.1.1. W prawym górnym rogu ekranu wpisz hasło do strony konfiguracyjnej i kliknij zaloguj. Hasło to 8 pierwszych znaków klucza sieci bezprzewodowej (WPA Key). Znajdziesz go na naklejce z tyłu modemu. Wpisz go bez spacji.http://www.orange.pl/kid,4002313550,id,4002317326,title,Livebox-20-konfiguracja-polaczenia-z-Interne...


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Problem z wejśćiem w ustawienia.

dzięki nie wiedziałem ze tak teraz jest


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Problem z wejśćiem w ustawienia.

vdsl2 napisał(-a):

@pit33kk Tak było admin admin a teraz wpisujesz tak Otwórz przeglądarkę internetową i wpisz adres 192.168.1.1. W prawym górnym rogu ekranu wpisz hasło do strony konfiguracyjnej i kliknij zaloguj. Hasło to 8 pierwszych znaków klucza sieci bezprzewodowej (WPA Key). Znajdziesz go na naklejce z tyłu modemu. Wpisz go bez spacji.http://www.orange.pl/kid,4002313550,id,4002317326,title,Livebox-20-konfiguracja-polaczenia-z-Interne...

 

właśnie chciałem sie zalogować aby dodać nowy telefon do sieci wifi ale za cholere to wspaniałe nowe haslo ( pomine fakt ze nikt się nie pytał czy chcę zmieniać hasło ani nie poinformował że taka zmiana zachodzi) nie działa nie ważne czy duże czy małe litery czy spacje i inne wydziwnienia jakie próbowałem aby wkońcu sie zalogowało i bym mógł zmienić to poronione udziwnienie na moje stare hasło wywala ciągle ze zle hasło a mam motyla noga router 15 cm od swoich gał i wpisuje to głupie wpa jako haslo


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problem z wejśćiem w ustawienia.

@Shan  ja jeszcze nie przechodziłem sprawdzenia czy mi zmieniło hasło, ale z innych rozwiązań wiem, że często są minimalne wymagania co do złożoności nowego hasła, np. ileś znaków, ponadto obowiązek by zawierało  co najmniej 1 dużą literę, 1 cyfrę, 1 małą literę itd.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Problem z wejśćiem w ustawienia.


Misiek62 napisał(-a):

@Shan  ja jeszcze nie przechodziłem sprawdzenia czy mi zmieniło hasło, ale z innych rozwiązań wiem, że często są minimalne wymagania co do złożoności nowego hasła, np. ileś znaków, ponadto obowiązek by zawierało  co najmniej 1 dużą literę, 1 cyfrę, 1 małą literę itd.


stare hasło nie działa więc probowałem wpisać pierwsze 8 znaków WPA jak pisało mi na panelu które też nie działa dlatego właśnie żyłka na szyi mi pulsuje teraz bo nie mam dostępu do routera za który co miesiąc muszę płacić dzierżawe


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10912
  • 150

Problem z wejśćiem w ustawienia.

@Shan to w tej sytuacji nie pozostaje chyba nic innego jak reset urządzenia do ustawień fabrycznych i ponowna jego konfiguracja.
Mam jednak nadzieję, że się z tym już wcześniej uporałeś Emotikon: Szczęśliwy.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Problem z wejśćiem w ustawienia.


Wiktor napisał(-a):

@Shan to w tej sytuacji nie pozostaje chyba nic innego jak reset urządzenia do ustawień fabrycznych i ponowna jego konfiguracja.
Mam jednak nadzieję, że się z tym już wcześniej uporałeś Emotikon: Szczęśliwy.


w tygodniu nie mam na to czasu ale pewnie w weekend to zrobie oby tylko tym razem zadzialalo bo 2 dni bez internetu to bedzie kiepsko. Po resecie haslo bedzie standardowe admin czy WPA?


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Problem z wejśćiem w ustawienia.

Po resecie router będzie prosić o 8 znaków klucza WPA. Urządzenie ma wgrane nowe oprogramowanie, reset nie powoduje przywrócenia poprzedniej wersji oprogramowania.