Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaka antena dedykowana dla urządzenia


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Jaka antena dedykowana dla urządzenia

Witam.

W najbliższych dniach zamierzam dokonać zakupu zestawu internetu mobilnego/ domowego z urządzeniami Huawei B315 + Orange Airbox 2 Plus.

Do postu przedkładam specyfikację -najbliższego dla mojego miejsca użytkowania- nadajnika BTS.

Proszę o wskazanie wraz z ewentualnym zamieszczeniem linka dedykowanej do tego urządzenia anteny wzmacniającej sygnal lub wskazanie sposobu jak mogę ewntualnie inaczej dokonać wzmocnienia sygnału. Czy zaleca się stosowanie w tym przypadku anteny zewnętrznej czy też można zastosować antenę wewnętrzna do routera.

Bezpośrednia odległość od miejsca usytuowania anteny to ok. 2 km i czy w tym przypadku właściwie jest zasadne używanie takiej anteny.

Nie jestem w posiadaniu w chwili obecnej żadnej usługi orange dlatego nie jestem w stanie na chwilę obecną zweryfikować siły sygnału.

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

 


NADAJ.jpg
5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Jaka antena dedykowana dla urządzenia

Przedstawiony screen pochodzi z serwisu który zbiera pozwolenia a nie działające stacje. Mam dwie rady:
1) zadzwoń na dział techniczny 510100100 - podaj adres i zweryfikuj mapę i działające częstotliwości lte
2) kup za 5 zł starter, zarejestruj go i przetestuj kartę np. w jakimś telefonie z lte (koszt 5 zł a bez tego ciężko dobrać coś).
Anonim

Nie dotyczy

Jaka antena dedykowana dla urządzenia

Proponuję najpier sprawdzić jak to wszystko będzie działało, może nie będzie potrzeby instalacji dodatkowej anteny 🙂 2 km to dużo i mało 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7717
  • 80

Jaka antena dedykowana dla urządzenia

@yettaman staraj się nie dublować tematów, proszę kontynuj dyskusję w pierwotnym temacie ANTENA ZEWNĘTRZNA, dzięki temu łatwiej znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania i ułatwisz znalezienie rozwiązania innym użytkownikom :). Ten temat zamykam.

Anonim

Nie dotyczy

Jaka antena dedykowana dla urządzenia

@Piotrekk85 Autor tematu pytał się o to samo tu Jaka antena nie wiem po zakłada kolejny temat

Anonim

Nie dotyczy

Jaka antena dedykowana dla urządzenia

Wypróbować PLAY z tego miejsca