Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie do modemu

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 51
  • 129
  • 0

Podłączenie do modemu

Tak jeśli to faktycznie 1 metr to będzie ok.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22228
  • 183

Podłączenie do modemu

@19yanaz90: Powodzenia.

Generalnie niepotrzebnie się stresujesz - i tak z monterem ustalisz co i jak. Z tymi informacjami które udostępniasz i tak żadnej sensownej rady na NO nie dostaniesz. Nie podzieliłeś się żadnymi informacjami na temat planowanej instalacji. Nie wiesz nawet czy ten kabel do którego tyle wagi przywiązujesz do czegokolwiek się nada. IMHO marnujesz tylko swój czas i nerwy ale przecież nikt Ci tego zabronić nie może. Jeszcze raz powodzenia życzę. 😀

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 51
  • 129
  • 0

Podłączenie do modemu

W końcu był u mnie monter. Po wejściu do mieszkania stwierdził, że potrzebuje kabel telefoniczny, a ten co mam to jest internetowy i się nie nadaje. Chwilę się pokręcił, zorientował się w terenie, po czym dobrał się do tego kabla, coś go poobrabiał i po nieco ponad godzinie od wejścia, miałem już internet i telewizję. Technik bardzo specyficzny, ale zarazem sympatyczny. Na pytania czy będzie działać, odpowiedzi w typie : jeszcze potrzymam Pana w niepewności itp 😄 Podsumowując, poszło szybko i sprawnie, chociaż pan technik mnie na początku chyba chciał postraszyć 🙂 ale brawa dla tego pana za fachowość i podejście do klienta.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Podłączenie do modemu

@19yanaz90  no i super, dobrze że usługi działają, tak jak mówiliśmy że nie ma co się przejmować i niepotrzebnie stresować bo technik sobie poradzi i tak się stało (monterzy to w większości fachury i dają radę 🙂). Powodzenia w użytkowaniu i w razie problemów lub pytań wpadaj na forum.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22228
  • 183

Podłączenie do modemu

@19yanaz90: a nie mówilem?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13074
  • 53660
  • 626

Podłączenie do modemu

@19yanaz90 tak jak pisaliśmy, kable eth czyli to, co miałeś ( choć te 6 żył nas zmyliło) można użyć jako telefoniczny. Jeśli nie jest domofoniczny i elektryczny, to jest ok. Trafiłeś na fajnego i ogarniętego technika, czego Co gremialnie życzyliśmy i stało się....😁

Czasem warto nas posłuchać, ale i tak ostatnie słowo należy do technika i do szczęścia...