Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 11, Recenzent
  • 11
  • 5
  • 0

Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera .

[ Edytowane ]

Mam extender Xiaomi pro300 i jak to zrobić żeby tuner icu100 przez ten extender zobaczył się z Funboxem.

Extender duplikuje sieć wifi lub robi drugą sieć o podobnej nazwie, nie ma wps.

Jak to zrobić?

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Poziom 30, Ekspert
  • 7989
  • 9797
  • 78

Poziom 36, Guru *
  • 3931
  • 6372
  • 139

[ Edytowane ]

@burebusek  znowu zapomniałeś o moim opisie Emotikon: Język 

tyle, że nasze odnosiły się do konkretnego modelu.

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Highlighted
Poziom 30, Ekspert
  • 7989
  • 9797
  • 78

@Misiek62 , przepraszam za moją pamięć. Ja z nią nie mam nic wspólnego. Ona zakodowała pierwszego Emotikon: Smutny A ja papużyłem jeno Emotikon: Mrugający

Poziom 20, Pasjonat
  • 116
  • 416
  • 2

W panelu administracyjnym extendera powinna być gdzieś opcja łączenia przez WPS. Jeśli jej nie ma, to pozostaje poprowadzenie kabla. 

Jeśli pomogłem, oznacz post ✔
Poziom 30, Ekspert
  • 3657
  • 7284
  • 77

@Decklen Proponuję się nie bawić w tego typu rozwiązania jeżeli chcesz aby ICU 100 pracował prawidłowo. Podejrzewam, że w podsieci w ogóle nie pójdzie, natomiast dodatkowe wzmocnienie WiFi z tą samą nazwą rozgłoszeniową SSID może powodować dodatkowe opóźnienia i w efekcie niestabilną pracę dekodera ICU 100. Sporo było również tematów na NO o kłopotach i kiepskiej przy bezpośrednim połączeniu dekodera z routerem przez WiFi przy znacznej odległości, a dokładając extender uważam, że jeszcze bardziej zagmatwasz sobie sprawę.

Proponuję w miarę możliwości zestawić możliwie jak najbliżej siebie oba urządzenia, jeśli odległość jest znaczna, to lepiej zastosować kabelek. Na pewno będzie działało stabilnie.

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.
Poziom 27, Specjalista
  • 4781
  • 6133
  • 46

[ Edytowane ]

@Decklen  witaj jest możliwość  ale musisz mieć  Wi-Fi Extender Plus od Orange jak już  ale faktycznie mogą być kłopoty z tv  najlepiej to pod łączyć kablem od modemu do dekodera to jet najlepszy sposób .
https://www.youtube.com/watch?v=QtyKeQRpYUA

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

Poziom 36, Guru *
  • 3931
  • 6372
  • 139

@Citi2017  nie wiem czy Wi-Fi Extender Plus jest jeszcze oferowany. Wiem za to, że za 10 zł (9,99) miesięcznie można wynająć od Orange Smart Wi-Fi Box. Aktualnie używam to drugie z wymienionych urządzenie.

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 27, Specjalista
  • 4781
  • 6133
  • 46

@Misiek62  tak ale i tak gorsza jakoś tv jest wtedy lepiej po kabli od dekodera do modemu Emotikon: Szczęśliwy

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

Poziom 30, Ekspert
  • 7989
  • 9797
  • 78

@Citi2017 , prze WiFi mówisz, że gorsza jakość? Tak pytam, bo Ty masz tv, a ja tylko ledwie liznąłem.