Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera .


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 65
  • 0

Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera .

Mam extender Xiaomi pro300 i jak to zrobić żeby tuner icu100 przez ten extender zobaczył się z Funboxem.

Extender duplikuje sieć wifi lub robi drugą sieć o podobnej nazwie, nie ma wps.

Jak to zrobić?

16 ODPOW. 16
Anonim

Nie dotyczy

Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera .


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera .

@Anonim  znowu zapomniałeś o moim opisie 😛 

 

tyle, że nasze odnosiły się do konkretnego modelu.

Anonim

Nie dotyczy

Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera .

@Misiek62 , przepraszam za moją pamięć. Ja z nią nie mam nic wspólnego. Ona zakodowała pierwszego Emotikon: Smutny A ja papużyłem jeno Emotikon: Mrugający


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 757
  • 2

Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera .

W panelu administracyjnym extendera powinna być gdzieś opcja łączenia przez WPS. Jeśli jej nie ma, to pozostaje poprowadzenie kabla. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera .

@Decklen Proponuję się nie bawić w tego typu rozwiązania jeżeli chcesz aby ICU 100 pracował prawidłowo. Podejrzewam, że w podsieci w ogóle nie pójdzie, natomiast dodatkowe wzmocnienie WiFi z tą samą nazwą rozgłoszeniową SSID może powodować dodatkowe opóźnienia i w efekcie niestabilną pracę dekodera ICU 100. Sporo było również tematów na NO o kłopotach i kiepskiej przy bezpośrednim połączeniu dekodera z routerem przez WiFi przy znacznej odległości, a dokładając extender uważam, że jeszcze bardziej zagmatwasz sobie sprawę.

 

Proponuję w miarę możliwości zestawić możliwie jak najbliżej siebie oba urządzenia, jeśli odległość jest znaczna, to lepiej zastosować kabelek. Na pewno będzie działało stabilnie.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera .

@Decklen  witaj jest możliwość  ale musisz mieć  Wi-Fi Extender Plus od Orange jak już  ale faktycznie mogą być kłopoty z tv  najlepiej to pod łączyć kablem od modemu do dekodera to jet najlepszy sposób .
https://www.youtube.com/watch?v=QtyKeQRpYUA


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera .

@Citi2017  nie wiem czy Wi-Fi Extender Plus jest jeszcze oferowany. Wiem za to, że za 10 zł (9,99) miesięcznie można wynająć od Orange Smart Wi-Fi Box. Aktualnie używam to drugie z wymienionych urządzenie.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera .

@Misiek62  tak ale i tak gorsza jakoś tv jest wtedy lepiej po kabli od dekodera do modemu 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera .

@Citi2017 , prze WiFi mówisz, że gorsza jakość? Tak pytam, bo Ty masz tv, a ja tylko ledwie liznąłem.