Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera .


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera .

znaczy jak podłączysz  np Smart Wi-Fi Box czyli od modemu do innego urządzenia z tego urządzenia do dekodera to nieraz pogarsza się odbiór sygnału tv osobiste polecam po kablu z funbox 3.0 do dekodera lub wi - fi od funboxa 3.0 do dekodera bez pośrednich urządzeń tylko trzeba pamiętać by modem funbox 3.0 nie był za daleko od dekodera  tv


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera .

Powiem tak, aktualnie użytkuję ICU100, w lokalizacji, którą opisywałem w temacie w którym dzieliłem się swoimi wrażeniami z testu Extendera. Otóż, dekoder ten miał kłopot z utrzymaniem połączenia WiFi (przez dwa pokoje).... gdy podłączyłem go kablem do Smart WiFi Boxem - sparowanym z routerem po WiFi,  telewizję oglądam 🙂 w nienajgorszej jakości. Na marginesie, sam telewizor połączyłem też do Smart WiFi Box'a, bo jest smart i mogę dzięki temu oglądać w nim Netflixa, czy coś z Youtube (bo akurat ma je w swoim menu jako aplikacje).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18410
  • 52636
  • 710

Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera .

@Misiek62 Twoje rozwiązanie jest już lepsze. Nie mniej w miarę możliwości polecam bezpośrednie połączenie dekodera z routerem. Każde urządzenie pośrednie może być niepotrzebną przyczyną awarii lub nieprawidłowego działania dekodera.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera .

@ketrasaArtur  gdybym miał możliwość swobodnego przeprowadzenia kabla... to dawno już tak bym miał. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18410
  • 52636
  • 710

Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera .

@Misiek62 nie chcę, abyś zmieniał swoich obecnych ustawień. Jeżeli działa, to OK i niech służy jak najlepiej. 

 

Przypomniało mi się, że niedawno u kolegi coś podobnego zrobiłem, ale na wzmacniaczu TP-Link WA850RE z wyjściem RJ-45. Dekoder został podłączony do tego wejścia po kabelku. Na chwilę obecną działa mu prawidłowo. Do tego dołączył dwa telewizory smart po WiFi. Też jest problem z poprowadzeniem kabelka. Wzmacniacz umieściłem najbliżej routera jak się dało.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera .

@ketrasaArtur  @Misiek62  ma dobry pomysł jak jest problem z bezpośrednim podłączeniem ja tego nie kwestionuje tylko osobiście polecam bezpośrednie podroczenia tak że @Misiek62 m ja nic złego na miałem na myśli   byś nie był na mnie zły 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera .


@Citi2017napisał(-a)

@ketrasaArtur  @Misiek62  ma dobry pomysł jak jest problem z bezpośrednim podłączeniem ja tego nie kwestionuje tylko osobiście polecam bezpośrednie podroczenia tak że @Misiek62 m ja nic złego na miałem na myśli   byś nie był na mnie zły 🙂


Przecież my tu opisujemy swoje doświadczenia i dzielimy się opiniami, co wg. nas - w stosowanych rozwiązaniach - jest OK, co mogłoby być inaczej (w założeniu lepiej). 

W którym momencie @Citi2017  odczułeś, że ja mógłbym być zły na Ciebie?

Dodam, że do drugiego TV (w drugim końcu domu) udało mnie się podprowadzić kabel - wpięty do PS4 - do Funboxa 😉