Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange FunBox 2.0 zawieszające się gniazda ethernet

Anonim

Nie dotyczy

Orange FunBox 2.0 zawieszające się gniazda ethernet

@benchmarek Tylko wymiana na nowy u mnie taki problem nie występuje. 

Anonim

Nie dotyczy

Orange FunBox 2.0 zawieszające się gniazda ethernet

Jak wspominał @Misiek62, prawo serii to też przypadek do zaakceptowania. Mnie problemy z FunBoxem ustąpiły po zgłoszeniu, jego potwierdzeniu i wymianie na nowy w salonie Orange.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

Orange FunBox 2.0 zawieszające się gniazda ethernet

Zgłosiłem ponownie awarię czekam na techników. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

Orange FunBox 2.0 zawieszające się gniazda ethernet

Router został wymieniony na Funbox2 i jak na razie od 2 dni się nie zawiesił. Wcześniej trzeba było restartować kilka razy dziennie. 

Anonim

Nie dotyczy

Orange FunBox 2.0 zawieszające się gniazda ethernet


benchmarek napisał(-a):

Router został wymieniony na Funbox2 i jak na razie od 2 dni się nie zawiesił. Wcześniej trzeba było restartować kilka razy dziennie. 


@benchmarekCzy sami ci za proponowali wymianę z FB 1.0 na FB 2.0?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

Orange FunBox 2.0 zawieszające się gniazda ethernet

Tak sami.Za pierwszym razem zmienili na FB1, a za drugim na FB2, ale dopiero po tym jak pokazałem usterkę. FB1 zawiesił się na oczach technika wtedy on bez chwili wahania zaproponował wymianę. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

Orange FunBox 2.0 zawieszające się gniazda ethernet

FB2 po aktualizacji frimware zaczął się zawieszać jak FB1. Potrafi zawieszać się co 10 minut. Już mi ręce opadły. Będę szukał innego routera. 

Anonim

Nie dotyczy

Orange FunBox 2.0 zawieszające się gniazda ethernet

@benchmarekJa już mam od ponad 1.5 miesiąca jakoś się nie wiesza czy na nowy jak na starym firmware coś nie tak z innym sprzętem masz.

Przechwytywanie.PNG


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

Orange FunBox 2.0 zawieszające się gniazda ethernet

Po wymianie routera działa jakiś czas dobrze do momentu kiedy nie pobierze sobie nowego firmware. Zawiesza się switch w routerze, ale internet po wifi nadal działa. Jestem już zmęczony i zrezygnowany ciągłym resetowaniem tego urządzenia w tej chwili wpięty był już tylko komputer i też się zawiesiło. Mam 3 opcje: podziękować Orangowi za współprace, znaleźć inny router nie FB1, nie FB2, wrócić na usługę ADSL. 

 

Co koledzy sądzą o takim sprzęcie znalazłem w znanym serwisie aukcyjnym w dobrej cenie:

 

Router SagemCom VDSL 3764 Orange FTTH RJ11 WiFi

 

Anonim

Nie dotyczy

Orange FunBox 2.0 zawieszające się gniazda ethernet


benchmarek napisał(-a):

Po wymianie routera działa jakiś czas dobrze do momentu kiedy nie pobierze sobie nowego firmware. Zawiesza się switch w routerze, ale internet po wifi nadal działa. Jestem już zmęczony i zrezygnowany ciągłym resetowaniem tego urządzenia w tej chwili wpięty był już tylko komputer i też się zawiesiło. Mam 3 opcje: podziękować Orangowi za współprace, znaleźć inny router nie FB1, nie FB2, wrócić na usługę ADSL. 

 

Co koledzy sądzą o takim sprzęcie znalazłem w znanym serwisie aukcyjnym w dobrej cenie:

 

Router SagemCom VDSL 3764 Orange FTTH RJ11 WiFi

 


@benchmarekTego routera za darmo nie chcę jak już szukasz to   http://allegro.pl/router-dgt-vdsl2-fg4-orange-neostrada-i6996380308.html

Taki router mam od 2011 roku