Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Airbox 2.0 jak wzmocnić zasięg wifi?

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Orange Airbox 2.0 jak wzmocnić zasięg wifi?

Z jakimi wzmacniaczami sygnału wi-fi modem współpracuje?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32316
  • 36181
  • 1366

Orange Airbox 2.0 - konfiguracja

1. Można Airboxa podpiąć jako modem USB pod jakiś router. Ważne, że trzeba wcześniej zapamiętać pin w airboxie lub mieć kartę bez pinu (w ofertach abonamentowych internetu mobilnego może być to trudne).
2. Airbox jest to przenośny router mobilny, zasilenie ma bateryjne, więc nie wiem jak można oczekiwać tak dużej siły zasięgu wifi. Jeśli sprzedawca takie złożył zapewnienie, i nie minął rok od zakupu, sugerowałbym skorzystanie z rękojmi ale w trybie nie naprawy, ale niezgodności towaru z umową/specyfikacją. Ważne w tym trybie, że urządzenie musiało być zakupione przez osobę prywatną (konsumenta), a nie na firmę.
3. Sugerowałbym jeszcze zmienić kanał albo przetestować działanie w domu wyłączając z prądu urządzenia elektryczne po drodze (także lodówkę, pralkę, itp). Być może coś w domu zakłóca sygnał. Czy taki sam zasięg jest gdzieś na otwartej przestrzeni? jeśli masz w domu antenę sat. lub do odbioru naziemnej telewizji, czy przeniesienie routera w przeciwległą część domu daje jakiś zysk na zasięgu wifi?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange Airbox 2.0 - konfiguracja

Co moge zrobic z zasiegiem wifi od rutera airbx LTE ( MW40) ON NAWET NIE MA 15 METROW ZASIEGU I TRZEBA Z NIM CHODZIC OD POKOJU DO POKOJU A NAWET NIE MA WEJSCIA NA ANTENKE ZEBY WZMOCNIC SYGNAL 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange Airbox 2.0 - konfiguracja

DO POPRZEDNIEGO KOMENTARZA Ja go mam w pokoju a zona juz w kuchni nie ma zasiegu i za co tu placic


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Orange Airbox 2.0 - konfiguracja

Hm to jaki to dom skoro ma 15metrów?
U mnie airbox działa bez zarzutów

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32316
  • 36181
  • 1366

Orange Airbox 2.0 - konfiguracja

1. Można Airboxa podpiąć jako modem USB pod jakiś router. Ważne, że trzeba wcześniej zapamiętać pin w airboxie lub mieć kartę bez pinu (w ofertach abonamentowych internetu mobilnego może być to trudne).
2. Airbox jest to przenośny router mobilny, zasilenie ma bateryjne, więc nie wiem jak można oczekiwać tak dużej siły zasięgu wifi. Jeśli sprzedawca takie złożył zapewnienie, i nie minął rok od zakupu, sugerowałbym skorzystanie z rękojmi ale w trybie nie naprawy, ale niezgodności towaru z umową/specyfikacją. Ważne w tym trybie, że urządzenie musiało być zakupione przez osobę prywatną (konsumenta), a nie na firmę.
3. Sugerowałbym jeszcze zmienić kanał albo przetestować działanie w domu wyłączając z prądu urządzenia elektryczne po drodze (także lodówkę, pralkę, itp). Być może coś w domu zakłóca sygnał. Czy taki sam zasięg jest gdzieś na otwartej przestrzeni? jeśli masz w domu antenę sat. lub do odbioru naziemnej telewizji, czy przeniesienie routera w przeciwległą część domu daje jakiś zysk na zasięgu wifi?
Anonim

Nie dotyczy

Orange Airbox 2.0 - konfiguracja

Zawsze można pomyśleć też o lepszym routerze jeśli to wchodzi w grę.

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10896
  • 150

Orange Airbox 2.0 jak wzmocnić zasięg wifi?

Skoro temat został wskrzeszony Mrugający mężczyzna - to może warto by było zachęcić autora do oznaczenia wpisu │ → Zaakceptuj jako rozwiązanie│, który (Jego zdaniem) okazał się najbardziej przydatny. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć Kot pokazuje język.
Co Ty na to @albeert? Szczęśliwy robot