Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ONT w Orange


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 448
  • 831
  • 3

ONT w Orange

@Piotrek94pozwol że wyjaśnię Ci z punktu widzenia administratora/architekta/specjalisty IT dlaczego z dwóch Huwaei i Ubiquiti wybór pada na Huwaei. Dlatego że to zupełnie inna klasa sprzętu a w szczególności wsparcia co jest dużo istotniejsze dla operatora.

@agat13  co to znaczy "lepsze ONT"? Mam Huawei i spełnia swoją rolę wyśmienicie, nie wiem czego jeszcze można oczekiwać.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

ONT w Orange

@gk2a6 o, znam takich, co tylko pewne marki uznają...i dla nich taki Huawei to "badziewie"


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 448
  • 831
  • 3

ONT w Orange

@agat13rozróżnijmy kategorię sprzętu dla operatorów od konsumenckich


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

ONT w Orange

@gk2a6 to powiedz czemu taki jeden z drugim konsument nie sprawdzi jak działa, a od razu chce swój sprzęt instalować wedle byle jakich opinii?

Anonim

Nie dotyczy

ONT w Orange


@gk2a6napisał(-a)

@Piotrek94pozwol że wyjaśnię Ci z punktu widzenia administratora/architekta/specjalisty IT dlaczego z dwóch Huwaei i Ubiquiti wybór pada na Huwaei. Dlatego że to zupełnie inna klasa sprzętu a w szczególności wsparcia co jest dużo istotniejsze dla operatora (ciach) 


Dziś dzień pół żartem / pół serio? 

Skoro się za takiego speca masz, to nie zachwalaj Huawei 😄

Są dużo lepsze konwertery i z lepszym wsparciem, ale są dużo droższe 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 448
  • 831
  • 3

ONT w Orange

@Anonimnie nadinterpretowywuj mojej wypowiedzi. Było pytanie o ubi vs huawei to odpowiedziałem, nie znaczy to że zachwalam któreś z nich.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 209
  • 387
  • 0

ONT w Orange

@gk2a6może i HUAWEI lepszy wsparciowo czy hardwarowo, ale z chińskimi wpływami. Szczerze, to wolałbym tą NOKIĘ czy Sagemcom, gdyby robili własne ONT, zamiast HUAWEI.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

ONT w Orange

Okazuje się, że jednak koledzy mieli rację. Oba urządzenia mają autoryzację. Sprawdziłem: przepiąłem światłowód z ONT bezpośrednio na funboxa i działa.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 209
  • 387
  • 0

ONT w Orange

Czy ktoś wywalczył ONT dla Funboxa 6? Czy nie ma co liczyć na taką opcję?

Anonim

Nie dotyczy

ONT w Orange


@Piotrek94napisał(-a)

Czy ktoś wywalczył ONT dla Funboxa 6? Czy nie ma co liczyć na taką opcję?


Było na AMA FunBox6  nie dostaniesz ONT do FunBox6, jedynie do FB 2.0/3.0.