Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nieznane urządzenie z IP


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 44
  • 88
  • 0

Nieznane urządzenie z IP

No to jak coś Applowego, to nie wiem co to za urządzenie, sprawdziłem i w historii i „na żywo” w ustawieniach, nie mam takiego MACa


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 44
  • 88
  • 0

Nieznane urządzenie z IP

Dobra, zaczniemy od bloka, może faktycznie coś od sąsiada, chociaż to mało realne 🙂 Raczej obstawiam jakiś błąd FB,  tylko skąd taki MAC i IP ? A dlaczego info, ze połączony po przewodzie i czemu adresu normalnego nie pobrał ?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

Nieznane urządzenie z IP

@PawelWawa  Cuda, Panie...cuda


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Nieznane urządzenie z IP

@PawelWawa  funboxy mają różne dziwne bugi... i prawdopodobnie to jeden z wielu...nie raz Ciebie jeszcze zaskoczy 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 44
  • 88
  • 0

Nieznane urządzenie z IP

Ok, powiedzcie jeszcze tylko, czy lepiej blok na tym Macu, czy reset do fabrycznych?

Anonim

Nie dotyczy

Nieznane urządzenie z IP

@slav72  to pod Archiwum X podpada, FunBox pewnie tak sam z siebie to robi, był podobny temat, dawno temu, ale o FunBox 2.0, widać ta przypadłość dręczy cała serię i akcent na aplikację Mój FunBox 😎


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

Nieznane urządzenie z IP

@PawelWawa to ja podpowiem jeszcze jedno rozwiązanie. Zmień SSID i hasło na wifi...skoro nie po kablu, to zmieniając ustawienia bezprzewodowe dojdziesz co to jest  podłączając po kolei urządzenia i obserwując wpisy w menu modemu, lub wyeliminujesz, intruza

Anonim

Nie dotyczy

Nieznane urządzenie z IP

@agat13  warto też zmienić WPA/WPA2  mix na WPA2 PSK 😄


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 44
  • 88
  • 0

Nieznane urządzenie z IP

To nie wina aplikacji, ten PCxx pokazał mi się pierwszy raz 24.04 jak jeszcze aplikacji nie miałem i przez przeglądarkę widziałem, ze jest coś czego nie podpinalem 🙂 Raczej błąd jakiś obstawiam na urządzeniu, jak by był intruz to w WiFi a nie na przewodzie?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

Nieznane urządzenie z IP

@PawelWawa tym bardziej zmieniaj ustawienia wifi...to nie boli, a tylko roboty przydaje...ale szczerze? Zalecane raz ma jakiś czas to jest. Dla zdrowotności sumienia