Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nieznane urządzenie z IP


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Nieznane urządzenie z IP

Nie wiem jak u @PawelWawa  ale u mnie to PC - 40 tak jak pisałem wcześniej po MACu pokazało że to był mój komp., po podłączeniu z powrotem kopa kabelkiem wisiał ten opis obok, dopiero znikł po resecie do fabryki (tyle że u mnie wisiał w menu konfiguracji w sekcji moja sieć a nie w apce).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53225
  • 617

Nieznane urządzenie z IP

@PawelWawa nie sugerujemy, że źle działa, ale staramy się ustalić co jest grane z tym MAC urządzenia Apple i dlaczego jest aktywne? Gdybyś wyczyścił ten MAC z urządzeń powiązanych z modemem, to może coś przestanie działać...i będziesz wiedział co wyłączyłeś w tej liście


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Nieznane urządzenie z IP


@PawelWawanapisał(-a)

Usługa działa prawidłowo, natomiast zastanawia mnie ten wpis i chciał bym się co nie co na ten temat dowiedzieć … Po restarcie FB urządzenie zostało zrzucone do Niepodłączonych urządzeń


@PawelWawa  to teraz zaznacz to urządzenie i usuń.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Nieznane urządzenie z IP

@agat13: tak zasugerowałem w pierwszym poscie... Zdaje się że szukamy tu przysłowiowej dziury w całym.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 44
  • 88
  • 0

Nieznane urządzenie z IP

Podkusiło mnie i sprawdziłem czy po restarcie modemu dalej będzie to wisiało i nie wisi -przeszło do odłączonych urządzeń … Ale powtórzę, nie podłączałem żadnego urządzenia Apple nic wczoraj na przewodzie… od tygodnia wszystko co mam Apple korzysta tylko z wifi


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53225
  • 617

Nieznane urządzenie z IP

@PawelWawa  A ja powtarzam, że modemy coś czasem pamiętają od czapy i źle interpretują rzeczywistość. Szczególnie w tym menu urządzeń..


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Nieznane urządzenie z IP

@PawelWawa  no i tu je możesz zaznaczyć, usunąć i po problemie (chyba że znów się pokaże).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 44
  • 88
  • 0

Nieznane urządzenie z IP

Ok, rozumiem, ze mogą coś pamiętać … ale urządzenie które nie było wcale wczoraj podpięte ? W poniedziałek patrzyłem i nie było tego urządzenia aktywnego, dziś widzę, ze wczoraj się uaktywniło i wisi sobie wesoło w podpiętych niby po przewodzie, jak fizycznie widzę, ze nic nie jest wpięte 🙂 Jeśli to normalne , to ok… Wpinam coś- pojawia się, wypijam- znika… A tamto samo się pojawiło i sobie było … Dla mnie zagadka 😉

Anonim

Nie dotyczy

Nieznane urządzenie z IP

@PawelWawa  nie przejmuj się tym, jeśli MAC karty sieciowej jest od twojego urządzenia  pewnie karty wi-fi, FunBoxy mają taką przypadłość  pewnie wszystkie wersję, jak wszytko inne jest ok, to bym się tym nie przejmował 😄


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 44
  • 88
  • 0

Nieznane urządzenie z IP

Dobra, robimy test i czekamy aż się pojawi znowu, czy robić reset do fabryki i nie wnikamy, licząc na to, ze już się to więcej nie pokaże ?