Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nieznane urządzenie z IP


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 44
  • 88
  • 0

Nieznane urządzenie z IP

Ale, co ciekawe,pojawiło się to raz- 24.04 co mnie zainteresowało i od tamtej pory śledziłem, czy się pojawiło znowu czy nie, bo nie miałem pojęcia co to wgl jest, a bylo w urządzeniach odłączonych- i nie pojawiało się więcej, natomiast wczoraj się pojawiło ponownie i zawisło na dłużej- bo cały czas jest to niby aktywne urządzenie podłączone po przewodzie

Nie wpinam na codzień komputera po przewodzie, bo prędkości są zbliżone, urządzenie wczoraj niby się pokazało i od wczoraj wisi

________________
* Scalenie postów – moderator Kinga


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5961
  • 24248
  • 204

Nieznane urządzenie z IP

@PawelWawa: tak jak napisał @agat13 ten MAC wskazuje na Appla - czy to coś Ci mówi?

Adres IP o niczym nie świadczy, w szczególności po IP ducha nie zidentyfikujesz. Ale po MAC już jaknajbardziej. Jeśli masz jakiegoś Appla którego da się po kablu podłączyć to sprawdź jaki jest MAC jego karty sieciowej (tej przewodowej).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13870
  • 57048
  • 684

Nieznane urządzenie z IP

@PawelWawa może masz Apple TV po wifi, a tylko modem źle interpretuje typ łączenia z nim?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 44
  • 88
  • 0

Nieznane urządzenie z IP

Mówi mi tyle, ze mam różne urządzenia Appla, ale żadne z urządzeń nie było wczoraj wpinane po przewodzie

Wszystkie urządzenia dobrze segreguje wifi/przewód, testowane, MAC tez sprawdzone z historii połączeń- nie ma takiego

________________
* Scalenie postów – moderator Kinga


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5961
  • 24248
  • 204

Nieznane urządzenie z IP

@PawelWawaa w kwestii zrobienia screena konfigu FB z przeglądarki stanowczo odmawiasz?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13870
  • 57048
  • 684

Nieznane urządzenie z IP

@PawelWawa spotkałem się z interpretacją modemu niezgodnie z rzeczywistością . Masz MAC urządzenia+ sprawdź czy nie jest to jedno z Twoich po właśnie tym nr 

Ok. Masz może SWB? Jakieś inne range extendery?

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 44
  • 88
  • 0

Nieznane urządzenie z IP

Nie ma problemu- zaraz wrzucę z przeglądarki - chociaż tam nie ma wszystkiego- a co np znalazłem na apce 😄 która zakładka jest potrzebna ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5961
  • 24248
  • 204

Nieznane urządzenie z IP


@PawelWawanapisał(-a)

Wszystkie urządzenia dobrze segreguje wifi/przewód, testowane, MAC tez sprawdzone z historii połączeń- nie ma takiego


Słuchaj, jeśli wszystko działa dobrze to po co zawracasz głowę? W tym zdaje się problem że nie działa jak powinno i chcesz się dowiedzieć co właściwie nie działa - chyba że się mylę?

Chodzi mi o to, że "skatalogowanie" MAC adresów Twoich Appli powinno nie być aż takie trudne... Kiedy/jeśli zidentyfikujesz "ducha" będzie można dalej potestować co jest nie tak i kiedy błąd się pojawia. Jeśli to w ogóle błąd a nie "ficzer".

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5961
  • 24248
  • 204

Nieznane urządzenie z IP

@PawelWawaTa strona gdzie widać podłączone urządzenia z adresami...

j131_0-1620327875298.png

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 44
  • 88
  • 0

Nieznane urządzenie z IP

Usługa działa prawidłowo, natomiast zastanawia mnie ten wpis i chciał bym się co nie co na ten temat dowiedzieć … Po restarcie FB urządzenie zostało zrzucone do Niepodłączonych urządzeń