Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Logi modemu/router-a... VDSL

Anonim

Nie dotyczy

Logi modemu/router-a... VDSL

Witam Mam pytanie Przykładowo w niedzielę gdzie mogę przesłać logi dla techników z modemu/router-a ponieważ mam poważną awarię i chcialbym się skontaktować z orange nie ponosząc kosztów łączenia z infolinią Orange. Dodam że nie mogę wstawić pliku do załącznika na forum ponieważ pokazuje że plik jest nie prawidłowy i na czerwono się pod świetla. Bardzo zależy mi na tym aby plik trafił do odpowiednich osób w Orange

14 ODPOW. 14

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12958
  • 53219
  • 617

Logi modemu/router-a... VDSL

@Anonim  możesz to zrobić na czacie. Dodatkowo i tak Twoje łącze przejdzie badanie i kesli tylko podpada pod uszkodzenie, to będzie zgłoszone do techników 

Jednak musisz pamiętać, że na interwencję możesz liczyć dopiero jutro

Swoją drogą  jak robisz screena  i wklejasz  na forum, to musi przejść 

Zaciekawiłeś i koniecznie spróbuj pokazać, co Cię niepokoi 

Anonim

Nie dotyczy

Logi modemu/router-a... VDSL

Screenshot_20220619-145810_Samsung Internet.jpg

 

Tego w dziennikach mam multum nie wiem czgo ma to sie tyczyć?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12958
  • 53219
  • 617

Logi modemu/router-a... VDSL

@Anonim  to jest screen z menu FB2? Pierwszy raz widzę  taka stronę w menu modemu. Podaj do jej ścieżkę 

Niestety obrsz nieczytelny. 

Anonim

Nie dotyczy

Logi modemu/router-a... VDSL

To rośnie jak na drożdżach!!!Może tak lepiej widać.Screenshot_20220619-150503_Samsung Internet.jpg 

Anonim

Nie dotyczy

Logi modemu/router-a... VDSL

@Anonim  korzystasz z własnego routera, trochę szkoda, bo można by diagnostykę łącza zrobić, ale to tylko na firmowym routerze od Orange, tak z doświadczenia wiem, że operatorzy monitorują łącze i mogą sprawdzić twoją linię, nie potrzeba logów czy innych potwierdzeń usterki, zgłaszasz brak internetu i tyle, jutro na czat to zrobić, zrzut nieczytelny i niewiele mówi o problemie, tak zgadnę, router nie umie się zalogować do sieci, przeważnie dioda pomarańczowa czy czerwona, ale to zależne od marki routera.

Anonim

Nie dotyczy

Logi modemu/router-a... VDSL

TendaLogin.png

 

Te na czerwono!!!


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12958
  • 53219
  • 617

Logi modemu/router-a... VDSL

@Anonim czy przy podpisywaniu imowy dostałeś modem od Orange? Jeśli tak porównaj zapisy. Jeśli nie, musisz się liczyć z odpowiedzią operatora, że winny jest modem nie dostarczony przez Orange. 

Nie patrz ma logi, a na parametry liniowe z modemu. To pokaż 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12958
  • 53219
  • 617

Logi modemu/router-a... VDSL

@Anonim  to błędy sieci wewnętrznej, a nie linii. Zresetuj do ustawień fabrycznych I dopiero testuj

Anonim

Nie dotyczy

Logi modemu/router-a... VDSL

Jak coś zmienie modem/router...