Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Livebox, problem z zasięgiem oraz rozłączanie z urządzeniami


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 76
  • 0

Livebox, problem z zasięgiem oraz rozłączanie z urządzeniami

Ale co według Ciebie będzie lepszym rozwiązaniem ? W sobotę pójdę i zdam relację, bo szczerze 4 złote na miesiąc to obecnie żaden koszt.

 

Dziękuje wszystkim za zainteresowanie tematem i udzielanie odpowiedzi 🙂 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13479
  • 55141
  • 655

Livebox, problem z zasięgiem oraz rozłączanie z urządzeniami

@Asansiasz  generalnie, FB  to lepszy modem i stabilniejsze wifi,  choć nie wiemy jaki teren chcesz pokryć i czy nie będziesz i tak musiał postawić dodatkowego doświetlającego  dalsze miejsca AP

To już jednak kwestia pomiarow wifi na miejscu


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Livebox, problem z zasięgiem oraz rozłączanie z urządzeniami

@Asansiasz  może ostatnie zdanie w poście @agat13  Livebox, problem z zasięgiem oraz rozłączanie z urządzeniami - Nasz Orange będzie u Ciebie najlepszym rozwiązaniem.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 76
  • 0

Livebox, problem z zasięgiem oraz rozłączanie z urządzeniami

A poprawę stabilności działania ? U mnie jest problem, że czasami ma nawet problem z parowaniem. U mnie był główny problem z 6 głowicami, gdzie tym sterowała bramka, ale samo parowanie bramki i liveboxa to też była droga przez mękę (być może wina bramki, bo inna już działała,średnie aplikacje mają), ale mimo to czuję że mój livebox nie jest idealny.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5683
  • 23054
  • 197

Livebox, problem z zasięgiem oraz rozłączanie z urządzeniami


@Asansiasznapisał(-a)

Witam

 

Mam problem z Liveboxem 2.0. Dosyć często zdarza się sytuacja, kiedy muszę restartować router ponieważ, czy telefon czy telewizor traci połączenie z routerem chociaż po kablu wszystko działa znakomicie to raz, a po drugie zasięg tego routera jest mały. Miałem też problem z parowaniem inteligentnych głowic termostatycznych co za tym idzie musiałem je zwrócić i twierdzę, że też jest to wina routera

 

Czy na ten moment Orange oferuje inne routery nawet za dopłatą do abonamentu zamiast Livebox ? Czy lepiej będzie coś kupić na własny rachunek ?

 

Pozdrawiam


Zdecydowanie lepiej coś kupić na własny rachunek.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13479
  • 55141
  • 655

Livebox, problem z zasięgiem oraz rozłączanie z urządzeniami

@Asansiasz Wifi obu modemów się różni .....póki nie spróbujesz, się nie dowiesz, ale nawet zmiana modemów nie patrząc na wifi jest polecana...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1593
  • 6893
  • 51

Livebox, problem z zasięgiem oraz rozłączanie z urządzeniami

Wybierz nowszy sprzęt. 👍


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 76
  • 0

Livebox, problem z zasięgiem oraz rozłączanie z urządzeniami

@tolek @agat13 @slav72 @j131 i przepraszam jeśli kogoś nie oznaczyłem. Byłem w salonie i niestety jedyna opcja to Livebox za Livebox. Funbox możliwy jedynie przy dokupieniu telewizji (a nie chcę na kablu przy 20Mbs).

 

Co polecacie zakupić sprawdzonego ? Najwyżej odeślę w ciągu 14 dni jeśli nie będę widział poprawy.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 454
  • 3892
  • 20

Livebox, problem z zasięgiem oraz rozłączanie z urządzeniami

@Asansiasz czyli jak wyżej pisałam - nie zawsze jest ta wymiana na życzenie. Przy gołej neośce z tą prędkością jest niedostępna. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13479
  • 55141
  • 655