Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Livebox 3.0 - blokowanie stron


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Livebox 3.0 - blokowanie stron

Witam,

 

Czy istnieje możliwość blokowania konkretnych stron poprzez interfejs livebox`a ??

11 ODPOW. 11

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Livebox 3.0 - blokowanie stron

Napewno można zablokować konkretne strony przez przeglądarkę internetową. Np.w Firefoks
Anonim

Nie dotyczy

Livebox 3.0 - blokowanie stron

@Tat1 osobiście wydaje mi się że nie ma takiej opcji, nawet nie ma jej chyba w aplikacja Fun Box. I tutaj narodził się dzięki koledze fajny pomysł. @Artur, @Remi a może by taką opcję wprowadzić w ustawiania aplikacji i routera???


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Livebox 3.0 - blokowanie stron

Proponujecie "kontrolę rodzicielską", treści "nieobyczajnych" innych takich niedozwolonych?

Anonim

Nie dotyczy

Livebox 3.0 - blokowanie stron

@Misiek62 mam coś takiego na myśli właśnie. Pozdrawiam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Livebox 3.0 - blokowanie stron

Jestem sceptyczny w stosunku do takich rozwiązań. Średniozaawansowany młody człowiek, bez nadzoru, spokojnie sobie poradzi... z obejściem programowej cenzury.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Livebox 3.0 - blokowanie stron

1. Blokada w przeglądarce jest bez sensu, bo można zainstalować inną przeglądarkę, można odinstalować tą którą się ma i zainstalować nową, można skorzystać z innego komputera, z tabletu - pomysł dziurawy jak sitko

2. LiveBox i reszta *Boxów od Orange, to routery wykastrowane z wielu opcji, nie znajdziesz w tych routerach wielu potrzebnych opcji, między innymi tej. Musiałbyś zakupić porządny router z taką opcją, lub zwykły router i wgrać tam alt oprogramowanie (Gargoyle, Tomato).


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Livebox 3.0 - blokowanie stron

Dziękuję wszyskim za odpowiedź. 

Nawet nie chodzi o blokowanie stron dla dorosłych, po prostu potrzeba mi zablokować 2 strony, żeby "domownicy" nie wchodzili. Programowe rozwiązania odpadają, bo jest kilka urządzeń. 

A nie każdy potrafi obejść zabezpieczenia w routerze i takie by mi wystarczyły 😉 no nic, pozostaje kupować dodatkowy router 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Livebox 3.0 - blokowanie stron

Jeśli chodzi o rozwiązanie typu wpisujesz adres np. google.com i wszystkie strony są blokowane - tego nie ma.

Są obejścia, skorzystanie z dyndns, czy niestandardowych dnsów, vpn i na nich poziomie założyć blokadę.

 

PS. Sorry za pytanie, a do czego Ci to potrzebne?


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Livebox 3.0 - blokowanie stron

Hej mam pytanko czy jest możliwość zablokowania na android stron ''dla dorosłych'' ?? 🙂