Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak zrobić zdalny restart funbox 2

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

Jak zrobić zdalny restart funbox 2

Czy jest możliwość zrobić zdalny restart funboxa 2 gdyż czasem szybkość wysyłania danych jest tragiczna powinna być do 8 mb a bywa że jest 1 co uniemożliwia płynny podgląd nagrań z kamer .  wtedy pomaga restart .. ale co gdy mnie nie ma w domu  nie ma jak zrobić restartu zdalnie ? Tylko i wyłącznie o ten restart się rozchodzi czyli uruchom ponownie ....  

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Jak zrobić zdalny restart funbox 2

@Dantes najprościej i najszybciej poprosić konsultanta na czacie lub infolinii o restart routera. 

Można również otworzyć dostęp z zewnątrz, nie zalecane. Do tego dochodzi zmienne IP, więc trzeba dodatkowo skonfigurować DynDNS.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Jak zrobić zdalny restart funbox 2

@Dantes najprościej i najszybciej poprosić konsultanta na czacie lub infolinii o restart routera. 

Można również otworzyć dostęp z zewnątrz, nie zalecane. Do tego dochodzi zmienne IP, więc trzeba dodatkowo skonfigurować DynDNS.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

Jak zrobić zdalny restart funbox 2


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Dantes najprościej i najszybciej poprosić konsultanta na czacie lub infolinii o restart routera. 

Można również otworzyć dostęp z zewnątrz, nie zalecane. Do tego dochodzi zmienne IP, więc trzeba dodatkowo skonfigurować DynDNS.


Przyznam że o tym nie pomyślałem , ale czy oni robią faktyczny restart mojego  routera czy raczej restart połączenia..   dzieki.. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53137
  • 616

Jak zrobić zdalny restart funbox 2

@Dantes  mogą zrobić i to i to...