Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet LTE i karta SIM


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Internet LTE i karta SIM

Witam - chciałem zakupić internet LTE dla domu jednak posiadam kartę SIM u innego operatora. Czy router będzie działał z tą kartą czy musze kupić nową od Orange? Czy w ogóle musze numer przenosić?
8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Internet LTE i karta SIM

Możesz troszkę bardziej doprecyzować swoje pytanie?? Router chcesz kupić z aktywacją Orange, czy chcesz go kupić na wolnym rynku, troszkę mało konkretnie zadałeś pytanie. Może ja jestem zmęczony, ale ja osobiście Cię zbytnio nie rozumiem. Niektóre routery do Internetu mobilnego LTE posiadają blokadę simlock, więc innej karty raczej do niego nie włożysz.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Internet LTE i karta SIM

Posiadam internet w orange ale telefon z sim w plusie. Chce przejsc ze stacjonarnego na lte domowy ale nie wiem czy karta sim z plusa zadziała z routerem.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Internet LTE i karta SIM


Wojciech napisał(-a):
Posiadam internet w orange ale telefon z sim w plusie. Chce przejsc ze stacjonarnego na lte domowy ale nie wiem czy karta sim z plusa zadziała z routerem.

No wiesz... masło maślane.... 😄  

Co ma telefon w plusie  do routera? To są dwa osobne urządzenia!  

Czy to jest modem-router czy jak?

Anonim

Nie dotyczy

Internet LTE i karta SIM

@Woiciech z jakim routerem?? Gdzie go kupiłeś lub masz zamiar kupić?? Tak jak Ci zapisałem, większość routerów sprzedawanych w Orange ma simlocka, więc......nie rozumiem nadal Twojego problemu?? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Internet LTE i karta SIM

Jeśli chcesz kupić Internet LTE dla domu, nie jest to internet kablowy.
Jest to internet mobilny, gdzie dostajesz kartę sim- działa jak komórka, tylko bezpłatny jest sam internet. Ta karta sim ma swój przydzielony 9cyfrowy numer.

Dedykowane urządzenia w tej ofercie to routery do prądu zmiennego w domu. @Artur na forum popełnił wpis, że jeśli urządzenie trafiło do sprzedaży/magazyn po 1.1.2016 to nie będzie miało simlocka, jeśli wcześniej to będzie simlock.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Internet LTE i karta SIM


Wojciech napisał(-a):
Posiadam internet w orange ale telefon z sim w plusie. Chce przejsc ze stacjonarnego na lte domowy ale nie wiem czy karta sim z plusa zadziała z routerem.

Nadal nie wiemy o jakim routerze piszesz. Urządzenia do "stacjonarnego" nie mają gniazda na kartę sim, więc nie użyjesz takiego do odbioru LTE.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Internet LTE i karta SIM


Misiek62 napisał(-a):

Wojciech napisał(-a):
Posiadam internet w orange ale telefon z sim w plusie. Chce przejsc ze stacjonarnego na lte domowy ale nie wiem czy karta sim z plusa zadziała z routerem.

Nadal nie wiemy o jakim routerze piszesz. Urządzenia do "stacjonarnego" nie mają gniazda na kartę sim, więc nie użyjesz takiego do odbioru LTE.


Są takie urządzenia (i na stacjonarny, i slot na sim), ale nie w ofercie Orange, dosyć mało ich na polskim rynku.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Internet LTE i karta SIM


Wojciech napisał(-a):
Czy router będzie działał z tą kartą czy musze kupić nową od Orange? Czy w ogóle musze numer przenosić?

Wrzucił temat bez pełnej informacji i się nie pokazuje.....  😞  bez pełnej informacji nie da się odpowiedzieć.

 

A  wróżka na urlopie!