Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Informację na temat Routera (TP-LINK TL-M4320) Oraz Potrzebna informacja na temat adresu IP

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Informację na temat Routera (TP-LINK TL-M4320) Oraz Potrzebna informacja na temat adresu IP

Witam mam problem opisany dokładnie tutaj: https://support.rockstargames.com/pl/articles/206210548/Jak-naprawic-w-GTA-Online-bledy-zwiazane-z-d...

Mam parę pytań co do tego, związku z ustawieniem NaT na Otwarty, moje IP jest wewnętrzne, a by rozwiązać ten problem potrzebuję od operatora stały adres ip, Jednak piszą tam, że nie potrzeba, gdyż po ustawieniu Routera problem może być naprawiony, próbowałem dokonać zmian jednak w moim przypadku to chyba nie działa i chciałbym się zapytać co w tej sytacji może mi pomóc by zmienić adres IP na stały, statyczny adres ip komputera próbowałem też zmienić jednak,  też nie powiodło się z powodu błędnych ustawień DNS, tylko automatyczne działają, macie jakąś poradę co powinienem z tym zrobić?


1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Informację na temat Routera (TP-LINK TL-M4320) Oraz Potrzebna informacja na temat adresu IP

W Orange to nazwa usługi. Poczytaj o niej. Ew zostaje konkurencyjna sieć gdzie mają "inaczej nazwaną usługę" i możesz mieć publiczny adres IP. Wtedy to co masz opisane w różnych poradnikach rozwiąże problemy z grami.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Informację na temat Routera (TP-LINK TL-M4320) Oraz Potrzebna informacja na temat adresu IP

Ten router z jakim modemem używasz?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Informację na temat Routera (TP-LINK TL-M4320) Oraz Potrzebna informacja na temat adresu IP

HUAWEI T-Mobile E3131 ale karty używam ORANGE


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Informację na temat Routera (TP-LINK TL-M4320) Oraz Potrzebna informacja na temat adresu IP

Karta Orange jest w abonamencie czy na doładowania?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Informację na temat Routera (TP-LINK TL-M4320) Oraz Potrzebna informacja na temat adresu IP

Na doładowania, bez abonamentu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Informację na temat Routera (TP-LINK TL-M4320) Oraz Potrzebna informacja na temat adresu IP

To niestety nic się nie uda. Takie rzeczy nie są dostępne na prepaidzie.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Informację na temat Routera (TP-LINK TL-M4320) Oraz Potrzebna informacja na temat adresu IP

No, ale chce coś na to zaradzić, co jest potrzebne by coś zmienić

Wykupienie u operatora stały adres ip?
Zmienianie opcji w Routerze
czy Jednak wykupienie abonamentu jeśli to ma pomóc to jakie dalsze kroki w tym trzeba zrobić?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Informację na temat Routera (TP-LINK TL-M4320) Oraz Potrzebna informacja na temat adresu IP

Na prepaidzie się to nie uda. Na abonamencie można kombinować. Ew karta z innej sieci.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Informację na temat Routera (TP-LINK TL-M4320) Oraz Potrzebna informacja na temat adresu IP

Ale jesteś pewien, że abonament zadziała? może wykupienie stałego IP by pomogło, ewentualnie inna karta czyli jaka? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Informację na temat Routera (TP-LINK TL-M4320) Oraz Potrzebna informacja na temat adresu IP

Potrzebujesz w Orange tej usługi https://www.orange.pl/view/vpn a jej nie ma na prepaidzie. Co do ofert konkurencji jako że to forum Orange to nie będę się wypowiadał.