Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Informację na temat Routera (TP-LINK TL-M4320) Oraz Potrzebna informacja na temat adresu IP

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Informację na temat Routera (TP-LINK TL-M4320) Oraz Potrzebna informacja na temat adresu IP

Słyszałem , że za pomocą zwykłego programu VPN może pomóc, ale za pomocą Orange uzyskać VPN, no rozumiem, jednak nie wiem czy to może być legalny sposób korzystania z tego, może to złamać regulamin Firmy Rockstar, ze względu na zmianę IP za pomocą Programu VPN , nie jestem przekonany co do tego programu, raczej jestem nastawiony by jakoś operator dał mi za opłatą nawet może kablówka powinna pomóc?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Informację na temat Routera (TP-LINK TL-M4320) Oraz Potrzebna informacja na temat adresu IP

Kupując vpn od Orange nie zmieniasz ip bo operator go Ci przydziela. Vpn od Orange to nie do końca normalny vpn.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Informację na temat Routera (TP-LINK TL-M4320) Oraz Potrzebna informacja na temat adresu IP

Nie wiem nie mam zaufania do VPN 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Informację na temat Routera (TP-LINK TL-M4320) Oraz Potrzebna informacja na temat adresu IP

W Orange to nazwa usługi. Poczytaj o niej. Ew zostaje konkurencyjna sieć gdzie mają "inaczej nazwaną usługę" i możesz mieć publiczny adres IP. Wtedy to co masz opisane w różnych poradnikach rozwiąże problemy z grami.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Informację na temat Routera (TP-LINK TL-M4320) Oraz Potrzebna informacja na temat adresu IP

To chyba wszystko o co mogłem zapytać jeśli to jest faktycznie rozwiązanie, a Router tego nie zmieni mam racje? bo jeśli tak to chyba już wszystko Dziękuje bardzo za pomoc


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Informację na temat Routera (TP-LINK TL-M4320) Oraz Potrzebna informacja na temat adresu IP

Niestety w Orange na prepaid nic.