Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HUAWEI B618 - ipv6


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 27
  • 4
  • 0

HUAWEI B618 - ipv6

1 - Oczywiście że B618 ma ustawienia, też miałem ustawienia z Orange dla ipv6 wgrane fabrycznie ale nie działają, moje własne tez nie działają, czy z hasłem internetipv6 czy hasłem samo internet. - Jeśli poprzednik ze screena ma niech sprawdzi czy działa na test-ipv6.cpm
2 - Aktualizacje mam włączone jako automatyczne, nie wiem jak zaktualizować ręcznie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 27
  • 4
  • 0

HUAWEI B618 - ipv6

Bieżąca wersja 
Wersja oprogramowania modemu: 11.196.01.00.965
Wersja interfejsu www: 21.100.43.00.03

Obecna wersja oprogramowania jest aktualna.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

HUAWEI B618 - ipv6

Pomysłów mi brak. Proponuję napisać do wsparcia Huawei co do braku wsparcia ipv6. Brak opcji co @Anonim pokazał.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 27
  • 4
  • 0

HUAWEI B618 - ipv6

Też już zjadam na tym zęby ale dzieju za chęci.
Jest coś takiego jak "wsparcie" Huawei ? Poczęstujesz adresem mailowym bądź linkiem do kontaktu ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

HUAWEI B618 - ipv6


@HUN44napisał(-a)

Pytania o reset urządzenia, albo o przywrócenie ustawień fabrycznych, śmieszne chociaż czasem trafne, owszem, resetowany.

Czy mam podstawy do reklamowania urządzenia czy zgadujemy co to się dalej 🙂 ?


Interface skromny, a całą treść skopiowana łeb w łeb została już powyżej, ale proszę:


IPv6.JPG

@HUN44, mam ja do ciebie pytanie (bom ciekawa jak to wygląda w tym Twoim modelu Huawei):

Jak naciśniesz przycisk 'Nowy profil', to pojawia się okienko jakieś?

Jeśli tak, to czy w owym otwartym okienku jest takie pole 'Typ IP:' co można w nim wybrać IPv4 i/lub IPv6?

 

Ela


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 27
  • 4
  • 0

HUAWEI B618 - ipv6


IPv6-10.JPG

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

HUAWEI B618 - ipv6

Namiary do Huawei:

800 811 110 numer bezpłatny
223 811 111

Na dole strony https://consumer.huawei.com/pl/support/ masz czat

Ew. można próbować szukać na "socialach" ich rzecznika prasowego na Polskę, to Beata Chądzyńska ale jakoś na szybko jej profili wyszukać nie mogę.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

HUAWEI B618 - ipv6

Dziękuję, @HUN44 , za obrazek.

Też mam modem (model tylko inny) od Huawei, i niby obsługuje IPv6, a w ustawieniach nie ma - podobnie jak u Ciebie.

 

Ela


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 27
  • 4
  • 0

HUAWEI B618 - ipv6

Widzę, że poddaliście się...   przesyłam kluczową treść fragmentu wiadomość do Huawei

Dzień dobry,

Dziękuję za kontakt z Huawei.

Pańskie zapytanie zostało skierowane do odpowiedniego Działu. Odpowiedź zostanie udzielona niebawem.

Zachęcam do rejestracji Huawei ID w aplikacji HiCare. Zapewnia ona możliwość szybkiego kontaktu z nami i ułatwia znajdowanie przydatnych informacji dotyczących urządzenia.

Z wyrazami szacunku,
Team Huawei


...Czekam na zajęcie stanowiska przez Team Huawei. ipv6 w B618 dalej kolokwialnie mówiąc nie działa.


Zespół Nasz Orange
  • 2929
  • 10905
  • 64

HUAWEI B618 - ipv6

Nie powiem ciekawe co Ci odpiszą. Fajnie że kontynuujesz sprawę. Próbowałeś w innym urządzenie przetestować kartę? To w kwestii wyeliminowania problemu poza sprzętem.