Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 zrywa połączenie z wifi


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 115
  • 415
  • 0

Funbox 6 zrywa połączenie z wifi

@pirenej Internet o wysokiej przepływowości (mówię tu o 10Gbit/sek), ze względu na cenę abonamentu, przeznaczony jest głównie dla pewnej grupy osób pracujących zawodowo (tak, jak wspomniałem w moim poprzednim poście - głównie dla grafików i filmowców obrabiających i przesyłających pliki o wielkości kilkuset megabajtów). Oczywiście znajdą się pewnie nieliczni użytkownicy indywidualni, którzy mają nadmiar gotówki, albo faktycznie rodziny wielodzietne (ale również z dużym zasobem środków finansowych), które wezmą tę ofertę. Podejrzewam jednak, że będzie to raczej mniejszość. Dla nich obecne 1 Gbit/sek wystarcza aż nadto.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Funbox 6 zrywa połączenie z wifi

@ptr1  10Gb/s nie ogarniesz na jednym komputerze stacjonarnym, może kiedyś, ta oferta będzie na początku, dla średnich firm, tak jak pisałem 2,5 Gb/s dla indywidualnego klienta prędzej, choć koszt będzie większy i pewnie popularność mniejsza, mi starcza 1Gb/s, PC i Laptop z łącza korzysta, telefony pominę 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Funbox 6 zrywa połączenie z wifi

20221125_110737.jpg

 dziś  pomacałem eth prawie 10Gb/sek


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Funbox 6 zrywa połączenie z wifi

@agat13  łącze bajkowe i młodzi by mieli się czym chwalić, tak realnie w domu, nie da się tego wykorzystać, musiał bym się klonować x4 i sprzęt lepszy kupić 😄


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Funbox 6 zrywa połączenie z wifi

@IreneuszCD  co nie znaczy, że na laptopie nie da rady i to na jednym...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Funbox 6 zrywa połączenie z wifi

@agat13  chodzi ci o test szybkości, to kaszlak za 3k zł wykona.

Ja mam na myśli wykorzystanie tego w pracy, to na moim PC nie do zrealizowania, pewnie 2,5Gb/s dałby radę wykorzystać, ale nie tyle co pokazałeś, chyba że to jakiś tytan za 100k zł, ale to już wyższa liga.