Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 146
  • 0

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

Niby jest ale to tylko tak dla bajery są zaznaczone obie na raz,

djwacpl_0-1702066280281.png

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

Może warto by zgłosić to jako pomysł, o ile jeszcze nikt nie zgłosił takiej propozycji.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja


@djwacplnapisał(-a)

Niby jest ale to tylko tak dla bajery są zaznaczone obie na raz,

djwacpl_0-1702066280281.png

 


Według mnie to kolejny z błędów w nowym sofcie, coś "spartolili" pisząc go gdyż przy wyłączaniu sieci dla gości można zauważyć że najpierw gaśnie pomarańczowy punkt przy 5, a następnie przy 2,4 GHz, więc następna rzecz na długiej liście do "załatania".


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2084
  • 4

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

Napisałem że nie ma, a prawda jest taka, że jest ale nie działa 😄 na jedno wychodzi 😛


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 646
  • 0

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

Widzę , że ten temat o nowym sofcie do FB6 Wojciech założył w sierpniu .

Ja używam FB6 od 13 listopada , a dopiero wczoraj zauważyłem nowy

wygląd ustawień . Jeszcze ze 3 dni temu w moim fb6 wszystko było w starym stylu .

Dlaczego tak późno dotarła do mnie ta aktualizacja ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja


@abcdnapisał(-a)

 

Dlaczego tak późno dotarła do mnie ta aktualizacja ?


Prawdopodobnie dlatego, że aktualizowanie routerów realizowane jest partiami... nie obejmuje wszystkich urządzeń na raz. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2084
  • 4

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

Naprawdę w tej aktualizacji nie ma nic na co warto byłoby czekać.....:D 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

@_Artek_ każdy ma swoje zdania i nie potrzebuje niektórych ustawień ale według mnie jest i warto było to wprowadzić, sieć gości, sieć IoT, możliwość wyłączenia diod sygnalizacyjnych na panelu przednim, tego brakowało w poprzednich wydaniach.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

@slav72 sieć WiFi IoT, czy IoT po LAN-ie? 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

@ketrasaArtur  po Wi-Fi

slav72_0-1702210738762.png