Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2084
  • 4

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

POPC czyli rozumiem że coś takiego jak w mojej lokalizacji kable vectry? (koncentryk) ja mam FTTH dzierżawione od lokalnego operatora do którego pewnie bym przeszedł oszczędzając jakieś 20zł miesięcznie ale obawiam się że modem lokalnego operatora jest dużo gorszy od FB 6 poza tym tam miałbym. 600/60 w orange mam 630/100 niby niewielka ale moim zdaniem już dość istotna różnica. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

@_Artek_  POPC nie mają nic wspólnego z tym co przypuszczasz (koncentryk, vectra) to program budowy infrastruktury światłowodowej, poczytaj Program Operacyjny Polska Cyfrowa | Orange Polska , Światłowód w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa – co warto wiedzieć? (nexera.pl)


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2084
  • 4

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

@slav72  dzięki i sorry za pomyłkę, tych skrótów w IT jest już tyle że czasem trudno się w nich nie pomylić :))


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2084
  • 4

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

Trzeba przyznać, że ładny ten nowy UI trudniej tam co prawda cokolwiek znaleźć ale przecież nikt normalny nie loguje się tam codziennie 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

@_Artek_  rozumiem, że wymusiłeś aktualizację...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2084
  • 4

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

Nie wymuszałem, być może ktoś z techników przeczytał mojego posta stronę wcześniej i modem sam się zaktualizował a mi udało się rozwiązać jedną z zagadek na forum. ;))  


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18457
  • 52777
  • 713

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

@_Artek_ aktualizację są puszczane partiami. Przyszła więc Twoja kolej.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

nawet długo nieużywane, po włączeniu do sieci, dostają aktualizacje.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18457
  • 52777
  • 713

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

@Misiek62 jeżeli już jest aktualizacja dla wszystkich, to tak będzie z urządzeniem, że od razu aktualizacja. Chyba że załapie się do grupy, w której jest puszczona aktualizacja.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2084
  • 4

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

Przy sieci gości brakuje możliwości sterowania pasmem 2.4/5GhZ  poza tym póki co  wszystko działa bez zarzutu. 🙂 w załączniku prędkość po wifi na moim macbooku.  


wifi.png