Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

@slav72 czyli specjalnie wydzielone na WiFi na komunikacja urządzeń. Pewnie z powodu separacji między standardowym WiFi dla użytkowników, aby nie zakłócać się nawzajem. Próbowałeś uruchomić i sprawdzić działanie?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

@ketrasaArtur  mam uruchomione (wstawiłem zrzut w poprzednim poście), działa dobrze z urządzeniami IoT.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 500
  • 2077
  • 4

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja


@slav72napisał(-a)

@_Artek_ każdy ma swoje zdania i nie potrzebuje niektórych ustawień ale według mnie jest i warto było to wprowadzić, sieć gości, sieć IoT, możliwość wyłączenia diod sygnalizacyjnych na panelu przednim, tego brakowało w poprzednich wydaniach.


Nie miałem na myśli tego że nie ma tam istotnych zmian ale są jedynie takie bez których spokojnie da się żyć, niemniej z tego co widać po forum operator nieco przyspieszył z aktualizacjami więc niedługo każdy będzie ją miał. 

Przyznam, że wygaszenie LED od 21 do 8 rano to było pierwsze co ustawiłem "wygaszony" funbox wygląda pięknie. 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 500
  • 2077
  • 4

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

Zacząłem z ciekawości bawić się kanałami ale nie znalazłem żadnego na której mój internet działałby lepiej niż na auto
Niestety na auto szerokość pasma z 1600mhz na 800 (sieć gości wyłączona), nie ma to wpływu na parametry mojej sieci wi-fi jednak jestem ciekawy czy to kwestia "lepszego  wyboru" mojego modemu czy kolejny bug w oprogramowaniu?.  


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12978
  • 53283
  • 619

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

@_Artek_  podobno lepszego wyboru i tego się trzymajmy 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 646
  • 0

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

Artek - przy szerokości pasma dałeś o 1 zero za dużo 😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 500
  • 2077
  • 4

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

@abcd  tak to jest jak się szybko piszę, ważne że wiadomo o co chodzi 🙂