Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 3

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 17
  • 0

Funbox 3

Mam  funbox 3  blokuje  dostęp  do Internetu  jak widać na  zdjęciu 

Screenshot_20210418-213903_CaptivePortalLogin.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Funbox 3

@dawid466skontaktuj się z administratorem Funboxa i poproś żeby przestał Ci blokować dostęp do internetu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

23 ODPOW. 23

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Funbox 3

@dawid466  na początek spróbuj resetu do ustawień fabrycznych przyciskiem z tyłu routera (wciśnij przycisk reset zapałką lub wykałaczką i przytrzymaj 10 sek.)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Funbox 3

@dawid466skontaktuj się z administratorem Funboxa i poproś żeby przestał Ci blokować dostęp do internetu.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 17
  • 0

Funbox 3

Był zresetowa nic nie pomaga   jak dzwoniłem  do Orange to mówią  ze  ktoś blokuje z domu


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Funbox 3

@dawid466  nie żebym się czepiał, ale to "Rozwiązanie" (które zaznaczyłeś) wyświetla się w komunikacie na screenie który wstawiłeś.

Edit.

Aby rozwiązać problem trzeba wejść w menu konfiguracyjne routera (lub w apkę Mój Funbox) znaleźć w (Moja sieć)i (Podłączone urządzenia) urządzenie z którego chcesz się łączyć z internetem i zaznaczając je przyznać dostęp do neta.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 17
  • 0

Funbox 3

Jak przyznany dostęp do Internetu po wejściu w  ustawnie  funbox  to po j czasie ogranicza dostęp do Internetu   


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Funbox 3

@dawid466  przy danym urządzeniu trzeba zaznaczyć "Zezwól na dostęp do internetu"  wtedy nie będzie ograniczało, a "Ograniczaj w slotach czasowych" odznaczyć, po tej operacji przy danym urządzeniu będzie widniało "Zawsze zezwalaj".

Edit.

Poza tym pisałeś już o tym problemie w tym wątku funbox 3.0 - Nasz Orange  więc dlaczego go nie kontynuujesz tylko zakładasz nowy?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12976
  • 53272
  • 619

Funbox 3

@dawid466 dziwna sytuacja. Masz dostęp do modemu, a nie możesz znieść ograniczeń? Aspekty sprawy są dwa. Ktoś kto administruje ma uzasadnioną potrzebę do ograniczenia Tobie pełnego dostępu ( nie jesteś adminem więc powinieneś negocjować)  lub jeśli jesteś administratorem modemu, to ustawienia fabryczne likwidują wszelakie wpisy i sytuacja, która opisujesz się nie powinna powtarzać. Proste..a zgodzę się, że rozwiązanie nie jest rozwiązaniem..

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3

@agat13  nie wpadłeś na to że rodzic, blokuje net dziecku 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12976
  • 53272
  • 619

Funbox 3

@Anonim  właśnie wpadłem w pierwszym aspekcie 😁 i poleciłem negocjacje....