Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 3.0 uśpienie wifi

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 1

Funbox 3.0 uśpienie wifi

Witam, dwa dni temu został założony u mnie w domu światłowód i funbox 3.0 i zauważyłem że wifi wpada w "uśpienie" a mianowicie gdy żadne urządzenie nie korzysta z Wi-Fi po ok. godzinie lampi od czestotliwosci na routerze gasną a urządzenia nie widzą żadnego dostępnego wi-fi, wciśnięcie przycisku WPS na routerze zapala po chwili lampi i wifi pokazuje się na urządzeniach. Szukałem w konfiguracji jakiegoś uśpienia wifi lecz niema takiej opcji. Robiłem przywrócenie ustawień fabrycznych i resety nic nie pomaga. Dodam tylko że prucz tego "uśpienia" internet działa zupełnie dobrze. Czy może to być router do wymiany czy moz macie jakiś inny pomysł???

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 1

Funbox 3.0 uśpienie wifi

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi, ale jak to często w życiu bywa usterka naprawiła się sama od wczorajszego wieczoru nie zauważyłem już "uśpienia" wifi mimo iż nic nie działałem w tej kwestii nastąpiła samo naprawa😀

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 uśpienie wifi

@Fis0550  z trybem uśpienia wi-fi się nie spotkałem, jakiś bug w oprogramowaniu jest, lub usterka sekcji wi-fi, zgłoszenie zrobić i wymienić FB 3.0.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Funbox 3.0 uśpienie wifi

@Fis0550 wyglada na problem z Funboxem. Skontaktuj sie z BOK https://www.orange.pl/view/kontakt zrob zgloszenie i wymienia Ci sprzet na nowy. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52617
  • 601

Funbox 3.0 uśpienie wifi

@Fis0550 zanim wymienisz FB jak doradzają koledzy, zrób wymuszenie aktualizacji softu z poziomu modemu i jak to nie pomoże, to zresetuje do ustawień fabrycznych. Po tych akcjach z czystym sumieniem wymieniaj w BOK-u


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Funbox 3.0 uśpienie wifi

@Fis0550  w routerach Funbox nie ma czegoś takiego jak tryb uśpienia wifi, router ewidentnie do wymiany. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1460
  • 7457
  • 55

Funbox 3.0 uśpienie wifi


@slav72napisał(-a)

@Fis0550  w routerach Funbox nie ma czegoś takiego jak tryb uśpienia wifi, router ewidentnie do wymiany. 


@slav72A harmonogram WiFi to nie tryb uśpienia?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52617
  • 601

Funbox 3.0 uśpienie wifi

@SamotnickHarmonogram ustawiamy na żądanie i chyba autor by coś o tym wiedział. Można sprawdzić, fakt...lub wyczyścić do fabryki (co proponowałem) i to powinno harmonogram "wyczyścić".

Skoro to nie działa, pozostaje wymiana


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Funbox 3.0 uśpienie wifi


@Samotnicknapisał(-a)

@slav72napisał(-a)

@Fis0550  w routerach Funbox nie ma czegoś takiego jak tryb uśpienia wifi, router ewidentnie do wymiany. 


@slav72A harmonogram WiFi to nie tryb uśpienia?


@Samotnick  kolego, przeczytałeś dokładnie post @Fis0550  ?, napisał bowiem że robił fabrykę, a jak prawdopodobnie wiesz reset ten kasuje wszystkie ustawienia użytkownika i nawet gdyby jakimś cudem harmonogram ustawił się sam (bo @Fis0550  pisał że nic nie ustawiał) to zostałby skasowany.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 1

Funbox 3.0 uśpienie wifi

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi, ale jak to często w życiu bywa usterka naprawiła się sama od wczorajszego wieczoru nie zauważyłem już "uśpienia" wifi mimo iż nic nie działałem w tej kwestii nastąpiła samo naprawa😀


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52617
  • 601

Funbox 3.0 uśpienie wifi

@Fis0550Fajnie, że działa, ale ja raczej nie wierzę w samonaprawę i cudowne reanimowanie się sprzętu. Obserwuj dalej czy np się nie grzeje zasilacz i czy nie ma problemów z prądem...