Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 3.0 + dodatkowy router

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 + dodatkowy router

@mwk  na Allegro wszystko sprzedasz, ja nie widzę sensu trzymania takich słabych routerów w domu, masz szybkie łącze, więc niech będzie wszędzie szybko, widzę że masz kartę z AC, więc warto kupić router który te pasmo ma (przykładowo ASUS RT-AC51 też z Punktem dostępu i łatwą konfiguracją), ja kupiłem topowy TP-Link (na raty), ale warto było, zasięg wi-fi mam w całym domu z jednego routera, te budżetowe takiego zasięgu nie mają, jak masz $ to kup porządny sprzęt i będziesz zadowolony 😉

Tak na marginesie, router z trybem Punktu dostępu, nie trzeba wcale konfigurować, ustawiasz tryb AP Klient i tylko wi-fi konfigurujesz (lub nie/ bo jest wstępnie ustawione dobrze).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13046
  • 53554
  • 622

Funbox 3.0 + dodatkowy router

@mwk jeśli masz taki komunikat znaczy, że musisz zmienić ustawienia w 2 miejscach. Pierwsze to ustawienie adresu bramy czyli routera, a drugie miejsce to zakres DHCP. W obu naraz trzeba wprowadzic zmiany- zapisać ustawienia , a po tym wyłączyć DHCP. Tak było dawniej...jeśli nie, zmień DHCP na funboxie jeśli nie masz IPTV

Nie ma siły coby nie działało...

Zapytam jeszcze. Czy na tym gnieździe do którego podłączasz ten router TP-Link a sprawdzałeś net???