Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 2 - jak zmienić nazwę urządzenia android ...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Funbox 2 - jak zmienić nazwę urządzenia android ...


vdsl2 napisał(-a):

@mad_pl @Misiek62 @Mat@Piotrekk85@fenwickTemat był już wałkowany na starym forum tak ma być z tym Funbox 2.0


@Anonim raczej nie wiele z tego wynika, że temat był wałkowany. Przy użyciu programu na smartfon swobodnie zmieniłem nazwę urządzenia - a o to pyta @mad_pl.

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2 - jak zmienić nazwę urządzenia android ...


Misiek62 napisał(-a):

vdsl2 napisał(-a):

@mad_pl @Misiek62 @Mat@Piotrekk85@fenwickTemat był już wałkowany na starym forum tak ma być z tym Funbox 2.0


@vdsl2 raczej nie wiele z tego wynika, że temat był wałkowany. Przy użyciu programu na smartfon swobodnie zmieniłem nazwę urządzenia - a o to pyta @mad_pl.


@Misiek62A co przypadku, gdy masz tylko Windows, a nie posiadasz smartfona z Androidem?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Funbox 2 - jak zmienić nazwę urządzenia android ...


vdsl2 napisał(-a):

Misiek62 napisał(-a):

vdsl2 napisał(-a):

@mad_pl @Misiek62 @Mat@Piotrekk85@fenwickTemat był już wałkowany na starym forum tak ma być z tym Funbox 2.0


@vdsl2 raczej nie wiele z tego wynika, że temat był wałkowany. Przy użyciu programu na smartfon swobodnie zmieniłem nazwę urządzenia - a o to pyta @mad_pl.


@Misiek62A co przypadku, gdy masz tylko Windows, a nie posiadasz smartfona z Androidem?


@Anonim To nie w tym temacie. Być może w przyszłości Orange wypuści appkę także na windowsa.

Przypominam, że @mad_pl napisał, że chce zmieniać nazwy smartfonów z systemem android... więc odpowiadam Mu jak łatwo to zrobić.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Funbox 2 - jak zmienić nazwę urządzenia android ...


Misiek62 napisał(-a):


@Misiek62A co przypadku, gdy masz tylko Windows, a nie posiadasz smartfona z Androidem?


@vdsl2 To nie w tym temacie. Być może w przyszłości Orange wypuści appkę także na windowsa.

Przypominam, że @mad_pl napisał, że chce zmieniać nazwy smartfonów z systemem android... więc odpowiadam Mu jak łatwo to zrobić.


Wszystko wszystkim, ale może by tak naprawić oprogramowanie FunBoxa ? Nie wiem czy to rola programistów Orange czy Sagemcoma, no ale błąd jest jak nic. Jakieś linki do postów w tym temacie?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Funbox 2 - jak zmienić nazwę urządzenia android ...

No cóż- Funbox i jego oprogramowanie są jakie są. Orange nic nie chce zmienić- nie interesuje go błąd w sofcie. Jedyna możliwość opanowania tej kwestii to aplikacja "Mój Funbox". Wczoraj sprawdziłem- działa i można nazwy androidów zmienić (zmiany te są widoczne zaraz w Funbox po zalogowaniu się na stacjonarnym). Dziękuję forumowiczom za pomoc- temat do zamknięccia.