Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 2.0 czy 3.0?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Funbox 2.0 czy 3.0?

A w jakiej technologii masz światłowód? To FTTH, RFoG czy MoCA?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Funbox 2.0 czy 3.0?

FTTH.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Funbox 2.0 czy 3.0?

Dziwne.

Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Funbox 2.0 czy 3.0?


konrader napisał: Technicy przyszli, powiedzieli że otrzymali informację od infolinii o chęci wymiany na FB 3.0, ale ponownie powtórzyli, iż trwają testy i nie mogą mi dać tego urządzenia, dodatkowo po dłuższej rozmowie wspomnieli, iż "sieć światłowodowa w Bełchatowie należy do prywatnej osoby, która ma podpisaną umowę z Orange i na razie nie dopuściła Funboxa 3.0". Ile w tym prawdy - nie mam pojęcia. Powiedziano mi, że pod koniec kwietnia/na początku maja testy powinny się zakończyć i wtedy wymienią mi urządzenie. Ponieważ nie chciałem już dalej walczyć o nowsze urządzenie, podpisałem umowę i przyjąłem FB 2.0. Mam nadzieję, że technicy dotrzymają słowa i zgłoszą się z FB 3.0.

Cześć @konrader
I jak się teraz sytuacja z wymianą FunBoxa przedstawia?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Funbox 2.0 czy 3.0?

@Wiktor, nikt nie odezwał się do mnie w sprawie wymiany routera. W najbliższym czasie zadzwonię na infolinię i spytam dlaczego to tak długo trwa...

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 czy 3.0?

Dziwna sytuacja?? Prywatna sieć?? Chyba że budowało ją miasto ze środków UE, tak więc owszem sieć może być ale miasta??


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Funbox 2.0 czy 3.0?


konrader napisał:

@Wiktor, nikt nie odezwał się do mnie w sprawie wymiany routera. W najbliższym czasie zadzwonię na infolinię i spytam dlaczego to tak długo trwa...


Hm... Faktycznie, najlepiej jak się temu przyjrzy ktoś, kto ma wgląd do kartoteki.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Funbox 2.0 czy 3.0?

Chwilę temu dzwoniłem na infolinię w sprawie FB 3.0.

Pani z infolinii (po sprawdzeniu jakie usługi posiadam itp) powiedziała, że FunBox 3.0 ma problem z obsługą usługi telefonu stacjonarnego, jaką posiadam. Problem "może" zostanie naprawiony do końca czerwca...

 

Taka ironia: ludzie narzekają, że wciskają wszystkim FB 3.0 który nie daje możliwości skorzystania z własnego routera i chcą FB 2.0, a w moim wypadku jest całkowicie odwrotnie - wciskają mi dwójkę, kiedy ja chcę trójkę. Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 czy 3.0?


konrader napisał(-a):

Chwilę temu dzwoniłem na infolinię w sprawie FB 3.0.

Pani z infolinii (po sprawdzeniu jakie usługi posiadam itp) powiedziała, że FunBox 3.0 ma problem z obsługą usługi telefonu stacjonarnego, jaką posiadam. Problem "może" zostanie naprawiony do końca czerwca...

 

Taka ironia: ludzie narzekają, że wciskają wszystkim FB 3.0 który nie daje możliwości skorzystania z własnego routera i chcą FB 2.0, a w moim wypadku jest całkowicie odwrotnie - wciskają mi dwójkę, kiedy ja chcę trójkę. Emotikon: LOL


@konraderMi też takie żeczy mówili z Funbox 2.0 ale problemu nie było Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Funbox 2.0 czy 3.0?

Coś ten Orange to ściemniacz jest. Zdecydowałem sie na przejście na Orange Love, pod warunkiem dostarczenia nowego dekodera i funboxa 3.0 (miałem FB 2.0). Oczywiście funboxa 3.0 nie dostarczyli, bo pracownik zapomniał czegoś zaznaczyć w systemie. Złożyłem reklamację i zaoferowali, że mogę odebrać urządzenie w salonie na podstawie nr reklamacji. W salonie powiedzieli, że nie mogą mi urzadzenia wydać. Wreszcie miał mi je dostarczyć technik i zainstalować. Teraz dowiedziałem się, że nie ma możliwości technicznych jego podłączenia, ale mogę wypowiedzieć umowę z winy Orange i podpisać na nowo i wtedy podobno urządznie zostanie mi dostarczone. Napisałem podobno, bo moja wiara w to co mówią pracownicy Orange równa się zero.