Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 2.0 a wifi extender plus


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@RaVThe jeśli przeczytałeś wszystko i podpowiadane rozwiązania, albo kilka nie daje rezultatu to spróbowałbym jeszcze reset modemu i extendera no ich ponowne parowanie.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@Misiek62 dzięki za info. Resetowałem, parowałem, zerowałem też ustawienia sieciowe na urządzeniach mobilnych... wielokrotnie. Nic nie działa. Pracownik Orange z czatu wskazał salon i wymianę.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Funbox 2.0 a wifi extender plus

🙂 @RaVThe to rozwiązanie - wymiana sprzętu - jest działaniem ostatecznym, ale jak najbardziej warto skorzystać... 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@Misiek62 - dla mnie to jedyne teraz rozwiązanie. Nic więcej już nie potrafię zrobić. Zmarnowałem nad tym czas od 17:00 do 20:30 ;-(

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Cześć,
Mam już drugie urządzenie WiFi Extender Plus i problem jest taki sam tzn. muszę włączać i wyłączać w urządzeniach mobilnych wifi aby korzystać z internetu. Na prawdę nikt nie ma takiego problemu? Wszystko u Was działa?
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@RaVTheA jak to się objawia czy polaczenie masz ale nie można otworzyć żadnej strony ? Tak się domyślam że tak jest ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Cześć, wygląda to tak. Extender na drugim końcu mieszkania daje super sygnał wifi. Odpalam np. youtube i dziala super. Wracam pod zasieg funbox, po drodze widac ze spada a potem rosnie zasieg wifi (zakladam ze dochodzi do zmiany pokrycia). Wchodze ponownie na youtube lub inne strony i nic nie działa. Zaczyna to działać jak wymysze ponowne zalogowanie sie do sieci. Jak juz zadziala pod funboxem to wracam do sypialni pod zasieg extendera i sytuacja jest dokładnie taka sama. Jedynie przelogowanie sie odpala internet.
Dokładnie taka samo było przy pierwszym oddanym extenderze.
Może to funbox nawala?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Czyli jest jak piszesz z tà różnicą że moge korzystac z internetu jak wymysze ponowne zalogowanie sie do WiFi... i musze to robic za kazdym razem gdy zmieniam miejsce ;-(
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@RaVTheCzy polaczenie z Funbox jest jako wzmacniacz zasięgu WIFI czy punkt dostępowy ? 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Ustawiony jest jako wzmacniacz...