Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 2.0 a wifi extender plus


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Funbox 2.0 a wifi extender plus


napisał(-a)
Tak . Przykładowo po wejściu na górę pokazuje full zasięg ładuje strony itp . Zaczynam schodzić na dół z telefonem w ręce tam gdzieś na półpiętrze zejdzie na chwile na 2 kreski . Zejdę w okolice routera pojawiają sie znów 3 kreski . Wpisuje przykładowo Onet google interia każda z tych stron próbuje zaskoczyć ale nie załaduje . Nie ma sytuacji żeby mnie w którymś miejscu wywaliło z sieci .

Tak samo diody normalnie na funbox świecą te co trzeba i na extender . Tymbardziej nie rozumiem dlaczego może mnie nie łączyć

@viehu1989  to masz podobnie jak pisałem w swojej recenzji wskazując, że laptop nie może się zdecydować, bo w tym miejscu gdzie testowałem oba źródła mają podobnej mocy sygnał.

 

Co do ustawień Funboxa, posprawdzałbym rozdzielenie/połączenie częstotliwości 2,4 i 5 Ghz. 

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@viehu1989Jeszcze jest jedna opcja która możesz zastosować tutaj


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 14
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Ostatnie pytanie jeśli zrobie osobne pasma zmienię nazwy itp . Mogę ustawić ten sam kanał przy obu pasmach ?
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a wifi extender plus


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Mnie się zdaje, że czytałem gdzieś iż do 5 GHz nie ustawia się kanału... ale mogę się mylić.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 14
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Wychodzi na to , że wszystko narazie działa .

192.168.1.1 w loginie neostrady usunąłem ipv6 i dałem wymuś ipv4
Pasma dałem osobno

Kanały na auto bo jeśli ustawie każdemu pasmu inny to nie chodzi , wiec oba sa na auto

Nowsze telefony łącze 5ghz a starsze z 2,4ghz

Dziękuje za wszystkie dorady

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 14
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Przepraszam rezygnuje ! Pochodziło chwile i dalej to samo
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@viehu1989A jak masz ustawione dhcp włączone czy wyłączone FB ?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 14
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Mógłbyś doprecyzowac 🙂 bo nie jestem szczegolnie zaawansowany w kwestii ustawień gdzie odszukać to o czym mówisz

Widzę tylko w zaawansowane
Konfiguracja sieci
Dhcp
Serwer dhcp ipv4 aktywny o ile o tym mowa

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 14
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Finalnie sprawa wyglada tak że jak sie podłączę do sieci 2,4ghz to internet łapie jakby z Funboxa i przy nim jest full na reszcie pięter chodzi ale wolniej

Natomiast jak sie połączę do sieci 5ghz to łapie jakby z extendera i neta mam na 2 pietrze na reszcie pięter sie nie załaduje dopiero muszę sie przełączać na 2,4