Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 2.0 a wifi extender plus


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 14
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Witam . Mam małe pytanie , gdyż nikt nie potrafi mi pomoc . Mianowicie posiadam funbox 2.0 Dokupiłem sobie wifi extender plus , żeby wzmocnić sygnał . Funbox jest na parterze natomiast extender 2 piętra wyżej . Urządzenia zostały ze sobą sparowane według instrukcji . Pojawia sie problem . Mianowicie korzystając np z telefonu na pietrze , gdzie jest extender internet w telefonie chodzi normalnie . Natomiast przechodząc na parter w pobliże Funboxa nie chce załadować żadnej strony . Tak jakby był jakiś konflikt i będąc w pobliżu Funboxa przerzucalo mnie z extendera na niego i automatycznie blokuje dostęp do stron . Po powrocie na górę telefon zaczyna ładować strony jakby wrócił do extendera .
80 ODPOW. 80
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a wifi extender plus


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 9
  • 2

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Extandery Orange są zalecane do Funboxów 3 nie wiem jaki extander pan ma. Lepsze od extandera są wzmacniacze wifi dwuzakresowe które działają bardzo dobrze


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 14
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Wifi extender plus z Orange

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 9
  • 2

Funbox 2.0 a wifi extender plus

I wszystko jasne. Extandery Orange nie mają opcji ręcznej konfiguracji tylko przez WPS. Dla mnie jest ogromny minus jeśli chodzi o wzmocnienie sygnału oscyluje to w granicach 10 db. Najlepiej przenieś extandera obok urządzenia i podłączyć kablowo....


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 14
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

A jeśli zrobię jak opisałeś czyli podepnę kablowo extender do Funboxa poprawi to zasięg w jakimś stopniu ?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 14
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

I kolejne pytanie czy jest jakiś dobry wzmacniacz warty kupna w granicy 250 zł . Bo extender z Orange zawsze mogę oddać
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Tani Router z AP klient to lepsza opcja, TP-Link Archer C20 V4 przykładowo, ma 2 zakresy wi-fi i nowy standard ac, cena taka jak extender plus.

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@viehu1989Jak szukasz dobrego do 250 zł to takiego nie ma może zobacz tu extenders


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@din333, extender i wzmacniacz to jest to samo. Różnią się tylko nazwą handlową.