Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FunBox 3.0 - Problem z zalogowaniem do menu konfiguracji


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

FunBox 3.0 - Problem z zalogowaniem do menu konfiguracji

Witam,

 

Mam problem z zalogowaniem do menu konfiguracji w FunBox 3.0. Dopiero co Panowie zamontowali internet. Wpisuję po prawne hasło i nie działa przycisk 'Zaloguj się'. Próbowałem na kilku przeglądarkach, Nie pomaga. Po prostu nic się nie dzieje.

 

Z góry dziękuję za pomoc!

 

Pozdrawiam

11 ODPOW. 11

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

FunBox 3.0 - Problem z zalogowaniem do menu konfiguracji

nagraj film i wrzuc jak to wyglada moze cos sie poradzi na to.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

FunBox 3.0 - Problem z zalogowaniem do menu konfiguracji

Po prostu klikam i nie ma żadnej akcji. Nic się nie dzieje. Tutaj nie ma co nagrywać chyba że mi nie wierzysz na słowo. 🙂


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

FunBox 3.0 - Problem z zalogowaniem do menu konfiguracji

To ja ci odpowiem, że to nie możliwe. Dzwon po techników, jak się okaże ze z twojej winy coś nie działa najwyżej zapłacisz.

 

PS. zaloguj się z innego urządzenia/telefonu, albo zamiast myszki użyj klawiatury i przycisku ENTER.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

FunBox 3.0 - Problem z zalogowaniem do menu konfiguracji

@MikeZue  przepraszam, jeśli się zagalopowałem, ale nie raz już się okazało, że niby "poprawne" hasło jest hasłem do logowania do internetu, a nie administratora FunBox'a... Nie dysponuję FunBoxem 3, ale na podstawie danych logowania do Funbox2 (strona: http://192.168.1.1/)  startowym (domyślnym) hasłem jest pierwsze 8 znaków klucza WPA - funbox-logowanie.JPG


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

FunBox 3.0 - Problem z zalogowaniem do menu konfiguracji

Pomogło zarządzanie z poziomu telefonu (przez aplikację). Natomiast i tak dziwi fakt, że na komputerze się nie udało. Temat do zamknięcia.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

FunBox 3.0 - Problem z zalogowaniem do menu konfiguracji

@MikeZue  na Nasz Orange tematów raczej się nie zamyka, za to założyciel jest proszony o wskazanie posta, który najbardziej odpowiada na pytanie - problem, poprzez oznaczenie "rozwiązania".


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

FunBox 3.0 - Problem z zalogowaniem do menu konfiguracji

@MikeZue  ten post, który wskazałeś - oznaczyłeś nie jest rozwiązaniem... przemyśl proszę i wskaż inny.... choćby swój o tym, że udało Ci się zarządzać FunBoxem przez telefon,


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

FunBox 3.0 - Problem z zalogowaniem do menu konfiguracji

@MikeZue  Czasami takie psikusy sprawia przeglądarka, wystarczy wyczyszczenie danych przeglądania 🙂 

Czasem rozwiązaniem problemów jest reset Funboxa spinaczem. Bez obaw, pobierze sobie wszystkie niezbędne dane sam.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

FunBox 3.0 - Problem z zalogowaniem do menu konfiguracji

Czy logowanie się przez IE na Funbox-a czy LiveBox-a też często jest problematyczne?

Spotkałem się, że jak logowałem się przez Chrome lub Firefox-a, to dało się na router zalogować i skonfigurować. Przez IE miałem kłopoty.