Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Poziom 11, Recenzent
  • 3
  • 6
  • 0

FunBox 3.0 - Problem z zalogowaniem do menu konfiguracji

Witam,

Mam problem z zalogowaniem do menu konfiguracji w FunBox 3.0. Dopiero co Panowie zamontowali internet. Wpisuję po prawne hasło i nie działa przycisk 'Zaloguj się'. Próbowałem na kilku przeglądarkach, Nie pomaga. Po prostu nic się nie dzieje.

Z góry dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Poziom 20, Pasjonat
  • 277
  • 104
  • 3

nagraj film i wrzuc jak to wyglada moze cos sie poradzi na to.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 11, Recenzent
  • 3
  • 6
  • 0

Po prostu klikam i nie ma żadnej akcji. Nic się nie dzieje. Tutaj nie ma co nagrywać chyba że mi nie wierzysz na słowo. Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 20, Pasjonat
  • 277
  • 104
  • 3

[ Edytowane ]

To ja ci odpowiem, że to nie możliwe. Dzwon po techników, jak się okaże ze z twojej winy coś nie działa najwyżej zapłacisz.

PS. zaloguj się z innego urządzenia/telefonu, albo zamiast myszki użyj klawiatury i przycisku ENTER.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 36, Guru *
  • 3658
  • 5096
  • 134

@MikeZue  przepraszam, jeśli się zagalopowałem, ale nie raz już się okazało, że niby "poprawne" hasło jest hasłem do logowania do internetu, a nie administratora FunBox'a... Nie dysponuję FunBoxem 3, ale na podstawie danych logowania do Funbox2 (strona: http://192.168.1.1/)  startowym (domyślnym) hasłem jest pierwsze 8 znaków klucza WPA - funbox-logowanie.JPG

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 11, Recenzent
  • 3
  • 6
  • 0

Pomogło zarządzanie z poziomu telefonu (przez aplikację). Natomiast i tak dziwi fakt, że na komputerze się nie udało. Temat do zamknięcia.

Poziom 36, Guru *
  • 3658
  • 5096
  • 134

[ Edytowane ]

@MikeZue  na Nasz Orange tematów raczej się nie zamyka, za to założyciel jest proszony o wskazanie posta, który najbardziej odpowiada na pytanie - problem, poprzez oznaczenie "rozwiązania".

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 36, Guru *
  • 3658
  • 5096
  • 134

@MikeZue  ten post, który wskazałeś - oznaczyłeś nie jest rozwiązaniem... przemyśl proszę i wskaż inny.... choćby swój o tym, że udało Ci się zarządzać FunBoxem przez telefon,

Poziom 30, Ekspert
  • 1670
  • 1599
  • 95

[ Edytowane ]

@MikeZue  Czasami takie psikusy sprawia przeglądarka, wystarczy wyczyszczenie danych przeglądania Emotikon: Szczęśliwy 

Czasem rozwiązaniem problemów jest reset Funboxa spinaczem. Bez obaw, pobierze sobie wszystkie niezbędne dane sam.

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 25, Specjalista
  • 825
  • 778
  • 26

Czy logowanie się przez IE na Funbox-a czy LiveBox-a też często jest problematyczne?

Spotkałem się, że jak logowałem się przez Chrome lub Firefox-a, to dało się na router zalogować i skonfigurować. Przez IE miałem kłopoty.

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.

#1 Orange
FREE
FLEX
Revolut
0 Lubię to
Odpowiedz