Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Filtrowanie adresu MAC w FunBoxie

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Filtrowanie adresu MAC w FunBoxie

Ciekawe czemu cybertarcza nie zadziałała. Sprawdź zagrożenie na https://www.cert.orange.pl/cybertarcza
Anonim

Nie dotyczy

Filtrowanie adresu MAC w FunBoxie


vdsl2 napisał(-a):

@burebusek Chodzi mi WPS a nie VPN?


@Anonim, ja wiem, o co Ci chodzi. Ty masz troszkę inaczej, więc po kolei:

WiFi jest wyłączone i harmonogram jest zapisany na czerwono krzyżykami. WPS aktualnie jest wyłączone. Pamiętam, że rozgłaszaj SSID miałem włączone przed zawirowaniami, ale głowy nie dam, jak reszta była ustawiona. Skoro jednak cybertarcza nie zadziałała, a restart czyni konfigurację bezpieczną, to jedynie mogę mieć wątpliwości co do filtrowania MAC. W sumie wychodzi więc, że ten artykuł najświeższy z bazy artykułów na temat nowej funkcji nie dotyczy mojego FunBoxa. W czym rzecz? Otóż dzisiaj nie mogłem wejść w modem zmienionym hasłem ( i wg tego artykułu...bez hasła po resecie), więc po dokonaniu resetu: Admin>admin otworzył FunBoxa i dopiero mogłem znowu ustawić swoje hasło, klucz zabezpieczeń (ten z etykietki) i nazwę routera. Poprzednie zmiany wzięły w "w łeb". I to najistotniejsze, jakim cudem mam brak zabezpieczeń? Wszystko ze strony cybertarczy ok? Ja ustawienia systemowe mam posprawdzane na cacy.

Wi-Fi.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Filtrowanie adresu MAC w FunBoxie


pablo_ck napisał(-a):
Ciekawe czemu cybertarcza nie zadziałała. Sprawdź zagrożenie na https://www.cert.orange.pl/cybertarcza

@Anonim, widocznie był szerszy problem, skoro w ustawieniach systemowych Windowsa 10 miałem zabezpieczenia, a włam do modemu pozmieniał nie tylko w nim, ale system się schrzanił. Teraz jest ok.Cybertarcza.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Filtrowanie adresu MAC w FunBoxie

@Anonim Taka opcja" Automatyczna konfiguracja modemu Funbox i Livebox " też jest w UPC a co do cybertarczy to też działa na wlasnych routerach.

Przechwytywanie.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Filtrowanie adresu MAC w FunBoxie

@Anonim, jeżeli cybertarcza działa na wszystkich, to właśnie ja mam z Orange. RST dotyczył tylko i wyłącznie do dostępu do routera, bym następnie mógł dokonać swoich ustawień, chociażby takich:2017-05-24 (1).pngoraz w ustawieniach zaawansowanych WiFi.

Anonim

Nie dotyczy
Anonim

Nie dotyczy

Filtrowanie adresu MAC w FunBoxie

@Anonim, nie trafiają do mnie treści, które w zasadniczy sposób nie odpowiadają na proste i technicznie uwarunkowane rozwiązania. FunBox wymieniony i zero konkretnej instrukcji w pudełku i na MO. Pozostaje cybertarcza z wątpliwościami:konfiguracje.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Filtrowanie adresu MAC w FunBoxie

@AnonimNie wypowiadam się na temat jak działa cybertarcza.

Anonim

Nie dotyczy

Filtrowanie adresu MAC w FunBoxie


vdsl2 napisał(-a):

@burebusekNie wypowiadam się na temat jak działa cybertarcza.


@Anonim, ważne, by działała jak należy.

Anonim

Nie dotyczy

Filtrowanie adresu MAC w FunBoxie

@AnonimJa jeszcze ma taki program w routerze

.https://www.asus.com/pl/support/faq/1012070/

Przechwytywanie.PNG